Construct Protect Engineering NV

51,1 VTE
Ondernemingsnummer (KBO) 0434.353.726 · Btw BE0434353726
3600 Genk
actief in Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment (NACE 46831)
actief sinds 20/05/1988 (≈ 38 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
De score
EDCBA
Idonis-soliditeitsscore · jaarrekening 2025

De score van Construct Protect Engineering verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
NV Middelgroot · 51,1 VTE sinds 1988
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Solvabiliteit
    • Liquiditeit
    • Intrestdekking
    • Rendabiliteit
    • Schuldgraad
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Omzet€ 54,2 mln
Nettoresultaat425 500 €
Eigen vermogen€ 10,4 mln
Liquide middelen137 349 €
EBITDA€ 1,29 mln
Totaal activa€ 20,1 mln
Personeelsbestand (gem. VTE)51,1
Solvabiliteit51,8 %
De streep toont de sectormediaan: 46,8 % (1131 bedrijven).

Evolutie 2022 → 2025: Omzet -3 % Eigen vermogen -16 % Totaal activa +6 % Personeelsbestand (gem. VTE) +7 %

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 11 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Jaarrekeningen van Construct Protect Engineering

20252024202320222021
Omzet€ 54,2 mln
Nettoresultaat425 500 €
Eigen vermogen€ 10,4 mln
Liquide middelen137 349 €
EBITDA€ 1,29 mln
Totaal activa€ 20,1 mln

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 30/06/2026
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 26/06/2025
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 29/08/2024
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 28/06/2023
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/06/2022

Financiële analyse van Construct Protect Engineering

Bestuur en controle van Construct Protect Engineering

10 actieve bestuurder(s) in het register.

en 4 andere(n)

Aandeelhouders en deelnemingen van Construct Protect Engineering →

Publicaties van Construct Protect Engineering in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0434.353.726
Btw-nummer
BE0434353726
Peppol
Ingeschreven · 0208:0434353726 · vastgesteld op 16/10/2026
Rechtsvorm
NV
Oprichting
20/05/1988
Zetel
3600 Genk
Grootte
Middelgroot · 51,1 VTE
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 30/06/2026
Activiteit
Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment (NACE 46831)

Construct Protect Engineering (NV) is sinds 1988 gevestigd in Genk en actief in: groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van € 54,2 mln, een winst van 425 500 € en een eigen vermogen van € 10,4 mln. Met 51,1 voltijdse equivalenten is het een middelgrote onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 51,8 %, boven de mediaan van de sector (46,8 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Construct Protect Engineering

Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.

Veelgestelde vragen over Construct Protect Engineering

Wat is de omzet van Construct Protect Engineering?

Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Construct Protect Engineering 54 219 461 €.

Wat is het btw-nummer van Construct Protect Engineering?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0434353726 voor Construct Protect Engineering, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0434.353.726.

Waar is de zetel van Construct Protect Engineering?

Volgens het KBO-register is de zetel van Construct Protect Engineering gevestigd in 3600 Genk.

Wat is het eigen vermogen van Construct Protect Engineering?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Construct Protect Engineering 10 390 191 €, een solvabiliteit van 51,8 % van het balanstotaal.

Hoeveel werknemers heeft Construct Protect Engineering?

Gemiddeld 51,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Construct Protect Engineering?

Het register telt 10 actieve mandaten bij Construct Protect Engineering. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Construct Protect Engineering

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 19/06/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie