Prepress- en premediadiensten
979 Belgische vennootschappen met als hoofdactiviteit NACE-code 1813 hebben een jaarrekening neergelegd. Hun mediane solvabiliteit bedraagt 46,9 % over boekjaar 2024.
De mediane cijfers van de sector
Berekend door IdonisSpreiding over de vennootschappen van de sector in boekjaar 2024: een kwart ligt onder het 1e kwartiel, de helft onder de mediaan, drie kwart onder het 3e kwartiel.
| Indicator | 1e kwartiel | Mediaan | 3e kwartiel | Vennootschappen |
|---|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 17,0 % | 46,9 % | 73,7 % | 864 |
| Current ratio | 0,79 | 1,51 | 3,21 | 858 |
| ROE | -0,8 % | 10,2 % | 30,0 % | 724 |
| Eigen vermogen | 11 720 € | 60 785 € | 164 446 € | 884 |
| Totaal activa | 55 180 € | 145 157 € | 369 307 € | 882 |
| Nettoresultaat | −2 858 € | 6 502 € | 25 858 € | 884 |
| Personeelsbestand (gem. VTE) | 1,0 | 2,5 | 5,8 | 212 |
Medianen berekend door Idonis op de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank, alle groottes samen. Hetzelfde panel dient als sectorreferentie op elke bedrijfsfiche. Methode
De grootste vennootschappen: Prepress- en premediadiensten
Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ECO3 2640 Mortsel | € 273,5 mln | € 354,8 mln | € 105,4 mln | 194,6 | 2025 |
| 2 | Drukkerij De Melle 2300 Turnhout | € 33,1 mln | € 11,0 mln | € 26,0 mln | 13,5 | 2025 |
| 3 | Move Sustainable Freight Solutions 3600 Genk | € 29,0 mln | 924 000 € | € 11,2 mln | — | 2025 |
| 4 | Imprimerie Dereume - Drukkerij Dereume 1000 Brussel | € 11,5 mln | — | € 8,18 mln | — | 2025 |
| 5 | Binwey 1090 Jette | € 11,0 mln | — | € 8,58 mln | 3,0 | 2025 |
| 6 | Zenith Graphics 1702 Dilbeek | € 10,7 mln | € 20,2 mln | € 4,25 mln | 90,4 | 2025 |
| 7 | Miller Graphics Roeselare 8800 Roeselare | € 10,5 mln | € 7,93 mln | € 7,28 mln | 50,4 | 2025 |
| 8 | Taptoe Invest 9850 Deinze | € 10,1 mln | — | € 1,45 mln | 0,8 | 2025 |
| 9 | Cirepa 7822 Aat | € 9,82 mln | € 17,1 mln | € 6,32 mln | 25,2 | 2025 |
| 10 | Spiderweb 8310 Brugge | € 5,22 mln | — | −147 825 € | — | 2025 |
| 11 | November Five 2000 Antwerpen | € 4,80 mln | — | 936 582 € | 31,5 | 2025 |
| 12 | Kodak SA/NV 1930 Zaventem | € 4,63 mln | € 6,22 mln | € 3,26 mln | 34,1 | 2025 |
| 13 | Nerio 1083 Ganshoren | € 4,62 mln | — | € 3,86 mln | — | 2025 |
| 14 | Rendafo 2221 Heist-op-den-Berg | € 4,33 mln | — | € 4,26 mln | — | 2025 |
| 15 | Prieure de l'Union des Eglises 5590 Ciney | € 4,14 mln | 98 000 € | € 3,94 mln | 0,5 | 2025 |
| 16 | IT-PUNT Interlokale vereniging 3010 Leuven | € 4,06 mln | — | — | — | 2023 |
| 17 | Fisheye 9230 Wetteren | € 3,85 mln | — | 173 598 € | 37,4 | 2025 |
| 18 | Photogravure Steurs 2110 Wijnegem | € 3,74 mln | € 5,65 mln | 615 655 € | 37,8 | 2025 |
| 19 | C.S.C. Compact Storage Center 8791 Waregem | € 3,73 mln | — | € 2,30 mln | — | 2025 |
| 20 | Cassiotis 6280 Gerpinnes | € 3,71 mln | — | 396 161 € | 1,6 | 2025 |
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Waar zijn ze gevestigd?
Gemeenten met de meeste
Verwante sectoren
Veelgestelde vragen
Hoeveel vennootschappen telt de sector Prepress- en premediadiensten in België?
979 Belgische vennootschappen met als hoofdactiviteit NACE-code 1813 (Prepress- en premediadiensten) hebben een jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank.
Wat is de mediane solvabiliteit in Prepress- en premediadiensten?
Over boekjaar 2024 bedraagt de mediane solvabiliteit (eigen vermogen op balanstotaal) 46,9 %. De middelste helft van de vennootschappen ligt tussen 17,0 % en 73,7 % (864 vennootschappen).
Wat is de grootste vennootschap in Prepress- en premediadiensten?
Volgens balanstotaal is dat ECO3 (€ 273,5 mln, boekjaar 2025).
Waar zijn de vennootschappen in Prepress- en premediadiensten gevestigd?
De gemeenten met de meeste: Gent (30), Elsene (21), Brussel (18).
Analyseer de vennootschappen in Prepress- en premediadiensten
Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.
Volledige fiche openen →Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 05/11/2026.