Overige winning van delfstoffen, n.e.g.
16 Belgische vennootschappen met als hoofdactiviteit NACE-code 0899 hebben een jaarrekening neergelegd. Hun mediane solvabiliteit bedraagt 40,2 % over boekjaar 2025.
De mediane cijfers van de sector
Berekend door IdonisSpreiding over de vennootschappen van de sector in boekjaar 2025: een kwart ligt onder het 1e kwartiel, de helft onder de mediaan, drie kwart onder het 3e kwartiel.
| Indicator | 1e kwartiel | Mediaan | 3e kwartiel | Vennootschappen |
|---|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 26,6 % | 40,2 % | 62,2 % | 16 |
| Current ratio | 0,67 | 1,14 | 1,91 | 16 |
| ROE | 3,2 % | 10,3 % | 30,1 % | 14 |
| Eigen vermogen | 36 984 € | 329 828 € | € 2,08 mln | 16 |
| Totaal activa | 229 076 € | € 1,64 mln | € 7,59 mln | 16 |
| Nettoresultaat | −462 € | 11 930 € | 264 336 € | 16 |
Medianen berekend door Idonis op de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank, alle groottes samen. Hetzelfde panel dient als sectorreferentie op elke bedrijfsfiche. Methode
De grootste vennootschappen: Overige winning van delfstoffen, n.e.g.
Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Global SEA Mineral Resources 8400 Oostende | € 129,7 mln | — | € 126,8 mln | 5,2 | 2025 |
| 2 | Sterhoek 2070 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht | € 57,0 mln | € 16,5 mln | € 26,0 mln | 19,1 | 2025 |
| 3 | Cargen Group 2070 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht | € 11,9 mln | — | € 5,25 mln | 0,9 | 2025 |
| 4 | Carrière du Danube 1440 Kasteelbrakel | € 11,4 mln | — | −€ 3,36 mln | — | 2025 |
| 5 | Ghent Aggregates 9000 Gent | € 6,33 mln | — | € 1,93 mln | 6,0 | 2025 |
| 6 | Materiaux DE Vaulx 7536 Doornik | € 5,94 mln | € 16,9 mln | € 2,51 mln | 6,1 | 2025 |
| 7 | Braecke 8780 Oostrozebeke | € 4,37 mln | — | € 1,27 mln | 5,8 | 2025 |
| 8 | Geerkens BIO & Garden Products 3530 Houthalen-Helchteren | € 2,43 mln | — | 925 077 € | 5,0 | 2025 |
| 9 | M. Snebbout 9970 Kaprijke | 854 076 € | — | 160 276 € | 1,0 | 2025 |
| 10 | Amiko 2440 Geel | 518 446 € | — | 383 833 € | — | 2025 |
| 11 | G.AMF 1050 Brussel | 315 094 € | — | 103 823 € | — | 2025 |
| 12 | Naturstein Gesellschaft 4700 Eupen | 279 389 € | — | 275 823 € | — | 2025 |
| 13 | Beauvois J. 4140 Sprimont | 78 136 € | — | 15 314 € | — | 2025 |
| 14 | SCJ-Renov 4170 Comblain-au-Pont | 59 232 € | — | −8 111 € | — | 2025 |
| 15 | Pandser 1750 Lennik | 56 227 € | — | 33 039 € | — | 2025 |
| 16 | DP Minerals 3970 Leopoldsburg | 52 915 € | — | 38 299 € | — | 2025 |
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Waar zijn ze gevestigd?
Gemeenten met de meeste
- 2070 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht (Burcht, Zwijndrecht)2
- 1050 Elsene1
- 1440 Kasteelbrakel (Wauthier-Braine)1
- 1750 Lennik (Gaasbeek, Sint-Kwintens-Lennik, Sint-Martens-Lennik)1
- 2440 Geel1
- 3530 Houthalen-Helchteren (Helchteren, Houthalen)1
- 3970 Leopoldsburg1
- 4140 Sprimont (Dolembreux, Gomzé-Andoumont, Rouvreux)1
- 4170 Comblain-au-Pont1
- 4700 Eupen1
- 7536 Doornik (Vaulx)1
- 8400 Oostende (Stene, Zandvoorde)1
Verwante sectoren
Veelgestelde vragen
Hoeveel vennootschappen telt de sector Overige winning van delfstoffen, n.e.g. in België?
16 Belgische vennootschappen met als hoofdactiviteit NACE-code 0899 (Overige winning van delfstoffen, n.e.g.) hebben een jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank.
Wat is de mediane solvabiliteit in Overige winning van delfstoffen, n.e.g.?
Over boekjaar 2025 bedraagt de mediane solvabiliteit (eigen vermogen op balanstotaal) 40,2 %. De middelste helft van de vennootschappen ligt tussen 26,6 % en 62,2 % (16 vennootschappen).
Wat is de grootste vennootschap in Overige winning van delfstoffen, n.e.g.?
Volgens balanstotaal is dat Global SEA Mineral Resources (€ 129,7 mln, boekjaar 2025).
Waar zijn de vennootschappen in Overige winning van delfstoffen, n.e.g. gevestigd?
De gemeenten met de meeste: Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht (2), Elsene (1), Kasteelbrakel (1).
Analyseer de vennootschappen in Overige winning van delfstoffen, n.e.g.
Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.
Volledige fiche openen →Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 06/11/2026.