Ranglijst · Provincie Luik

De hoogste gepubliceerde omzet in de provincie Luik

3 393 vennootschappen in de provincie Luik publiceren hun omzet in een recente jaarrekening; dit zijn de eerste 50. TotalEnergies Power & Gas Belgium staat op kop met € 1,61 mld (boekjaar 2025).

De eerste 50 · Provincie Luik

Gerangschikt volgens de gepubliceerde omzet in de laatst neergelegde jaarrekening (jaarrekeningen van minder dan 3 jaar oud).

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 TotalEnergies Power & Gas Belgium 4000 Luik € 448,7 mln € 1,61 mld € 65,6 mln 181,4 2025
2 Safran Aero Boosters 4041 Herstal € 2,42 mld € 1,01 mld € 1,23 mld 1 532,2 2025
3 Trendy Foods Belgium 4041 Herstal € 145,4 mln € 980,7 mln € 33,7 mln 418,3 2025
4 Prayon 4480 Engis € 861,8 mln € 874,4 mln € 202,2 mln 1 082,8 2025
5 Centre hospitalier universitaire de Liège 4000 Luik € 877,5 mln € 838,8 mln € 344,8 mln 5 386,9 2025
6 Groupe santé CHC 4000 Luik € 762,9 mln € 691,6 mln € 171,3 mln 3 991,1 2025
7 ASL Airlines Belgium 4460 Grâce-Hollogne € 176,4 mln € 665,5 mln € 43,0 mln 409,4 2025
8 Societe Wallonne DES Eaux 4800 Verviers € 2,56 mld € 631,3 mln € 1,52 mld 1 318,2 2025
9 Centre Hospitalier Regional DE LA Citadelle 4000 Luik € 456,9 mln € 594,0 mln € 81,1 mln 3 235,0 2025
10 Power Online 4020 Luik € 198,0 mln € 574,7 mln € 35,1 mln 21,1 2025
11 S.A. Corman 4834 Limburg € 140,7 mln € 523,5 mln € 39,4 mln 397,2 2025
12 Societe Wallonne DE Financement Complementaire DES Infrastructures 4031 Luik € 3,02 mld € 502,8 mln € 2,31 mld 49,5 2025
13 Societe Publique DE Gestion DE L'EAU 4800 Verviers € 4,06 mld € 450,2 mln € 2,14 mld 65,0 2025
14 Thales Belgium 4040 Herstal € 450,1 mln € 436,9 mln € 67,6 mln 450,5 2025
15 FN Herstal 4040 Herstal € 788,5 mln € 422,0 mln € 460,0 mln 1 488,8 2025
16 Kabelwerk Eupen AG 4700 Eupen € 231,9 mln € 392,0 mln € 100,8 mln 803,5 2025
17 RESA 4000 Luik € 2,25 mld € 386,4 mln € 985,6 mln 930,6 2025
18 BENEO-Orafti 4360 Oerle € 406,1 mln € 372,4 mln € 246,7 mln 347,7 2026
19 Groupe Autosphere Motors 4340 Awans € 127,2 mln € 368,4 mln € 19,5 mln 412,7 2025
20 Network Research Belgium 4040 Herstal € 306,6 mln € 356,7 mln € 206,2 mln 915,0 2025
21 Tramardent 4020 Luik € 502,8 mln € 353,2 mln € 2,18 mln — 2025
22 BEL Air Cargo 4460 Grâce-Hollogne € 56,4 mln € 345,8 mln € 4,37 mln 5,0 2025
23 TotalEnergies Gas & Power Western Europe 4000 Luik € 48,3 mln € 324,2 mln 153 118 € — 2025
24 Biowanze 4520 Wanze € 439,9 mln € 306,0 mln € 411,6 mln 140,2 2026
25 Skechers EDC 4041 Herstal € 87,1 mln € 274,8 mln € 21,0 mln 1 317,5 2025
26 John Cockerill 4100 Seraing € 851,9 mln € 272,0 mln € 296,6 mln 565,5 2025
27 Intercommunale DE Soins Specialises DE Liege 4020 Luik € 351,8 mln € 271,5 mln € 110,3 mln 3 892,7 2025
28 M.P. DIFFUSION (Matières Premières Diffusion) 4530 Villers-le-Bouillet € 54,5 mln € 261,3 mln € 45,0 mln 8,7 2025
29 Centre Hospitalier Regional DE Verviers 4800 Verviers € 202,0 mln € 251,8 mln € 62,4 mln 1 272,9 2025
30 CAR Avenue Star 4432 Ans € 55,2 mln € 249,9 mln € 18,7 mln 343,5 2025
31 Telix Innovations 4040 Herstal € 473,4 mln € 243,8 mln € 116,7 mln 19,8 2025
32 Entreprises générales Louis Duchene 4577 Modave € 192,9 mln € 240,0 mln € 18,8 mln 465,1 2025
33 EverZinc Belgium 4031 Luik € 94,1 mln € 228,9 mln € 5,96 mln 157,3 2025
34 Newpharma 4020 Luik € 36,6 mln € 218,2 mln € 1,81 mln 14,3 2026
35 Gilops Group 4020 Luik € 28,7 mln € 211,1 mln € 7,46 mln — 2025
36 Lyreco Benelux 4041 Herstal € 56,5 mln € 206,4 mln € 6,45 mln 194,4 2025
37 EVS 4102 Seraing € 268,5 mln € 188,1 mln € 193,8 mln 442,7 2025
38 Knauf Insulation 4600 Wezet € 244,6 mln € 186,2 mln € 177,4 mln 445,3 2025
39 Molkerei - Laiterie Walhorn 4711 Lontzen € 76,2 mln € 185,3 mln € 45,4 mln 121,6 2025
40 Galère 4053 Chaudfontaine € 180,4 mln € 183,6 mln € 39,5 mln 585,2 2025
41 Centre Hospitalier Bois DE L'Abbaye 4100 Seraing € 152,9 mln € 183,6 mln € 24,1 mln 1 563,1 2025
42 3B-Fibreglass 4651 Herve € 115,9 mln € 182,0 mln € 57,3 mln 387,9 2025
43 Jost & CIE 4040 Herstal € 82,2 mln € 180,4 mln € 44,7 mln 508,7 2025
44 Ets JOSKIN 4630 Soumagne € 68,6 mln € 178,9 mln € 16,0 mln 40,6 2025
45 Essity PLD Belgium 4801 Verviers € 96,5 mln € 170,9 mln € 53,1 mln 351,0 2025
46 Magotteaux 4051 Chaudfontaine € 36,1 mln € 168,9 mln € 1,85 mln 29,7 2025
47 Lovenfosse 4880 Aubel € 24,5 mln € 167,1 mln € 7,12 mln 341,4 2025
48 Compagnie Intercommunale Liégeoise des Eaux 4031 Luik € 460,1 mln € 159,7 mln € 366,6 mln 393,7 2025
49 Centre Hospitalier Regional DE HUY 4500 Hoei € 230,6 mln € 155,4 mln € 32,8 mln 1 207,0 2025
50 SPA MONOPOLE, Compagnie Fermière de Spa 4900 Spa € 130,2 mln € 155,1 mln € 27,5 mln 494,5 2025

Ranglijst op basis van de eigen jaarrekening van elke vennootschap (enkelvoudig, niet geconsolideerd): een dochter en haar moeder staan apart, en de ranglijst verschilt van lijsten op basis van geconsolideerde groepsrekeningen. Dit is de omzet die in de jaarrekening is gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren: ze staan niet in deze ranglijst.

Veelgestelde vragen

Welk bedrijf in de provincie Luik heeft de hoogste omzet?

TotalEnergies Power & Gas Belgium, met € 1,61 mld gepubliceerde omzet (boekjaar 2025).

Waarom verschilt deze ranglijst van andere lijsten?

Ze steunt op de jaarrekening van elke vennootschap zoals neergelegd bij de Nationale Bank, niet op geconsolideerde groepsrekeningen. Een holding, een dochter of een aankoopcentrale kan er dus apart in staan. Enkel vennootschappen met een jaarrekening van minder dan 3 jaar oud worden gerangschikt.

Waarom ontbreken sommige vennootschappen?

Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren: enkel de 3 393 die dat doen, worden gerangschikt.

Idonis

Analyseer de vennootschappen · Provincie Luik

Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.

Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 15/10/2026.