Vennootschappen in 7322 Bernissart (Pommeroeul, Ville-Pommeroeul)
137 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 7322 Bernissart (Pommeroeul, Ville-Pommeroeul). Postcode 7322 omvat: Pommeroeul, Ville-Pommeroeul.
Grootste bedrijven in Henegouwen → · Grootste werkgevers in Henegouwen →
De belangrijkste sectoren in Bernissart (Pommeroeul, Ville-Pommeroeul)
De grootste vennootschappen in Bernissart (Pommeroeul, Ville-Pommeroeul)
Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Adplh Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 7,20 mln | — | € 5,89 mln | — | 2025 |
| 2 | LAB.Estetik Persoonlijke dienstverlening | € 4,92 mln | — | € 4,46 mln | 10,5 | 2025 |
| 3 | Kayen | € 4,80 mln | — | € 3,54 mln | — | 2025 |
| 4 | Residence Cypres Verpleging, verzorging en begeleiding met overnachting | € 2,68 mln | — | € 1,27 mln | — | 2025 |
| 5 | Thicar Consulting Ondersteunende activiteiten voor verzekeringen en pensioenfondsen | € 2,37 mln | — | € 2,04 mln | — | 2024 |
| 6 | Medaccor Menselijke gezondheidszorg | € 2,09 mln | — | 491 313 € | — | 2025 |
| 7 | Biomol Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 1,86 mln | — | € 1,65 mln | — | 2025 |
| 8 | Euro BEL Beef Groothandel | € 1,82 mln | — | 636 062 € | 3,0 | 2025 |
| 9 | HECQUET Jean-Louis Menselijke gezondheidszorg | € 1,69 mln | — | 538 288 € | — | 2025 |
| 10 | Docteur V. Vandenbroeck Menselijke gezondheidszorg | € 1,43 mln | — | 478 203 € | — | 2025 |
| 11 | Denoyelle Finance Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 1,41 mln | — | € 1,41 mln | — | 2025 |
| 12 | Lotibel Expertises ET Realisations Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 1,27 mln | — | 892 056 € | — | 2025 |
| 13 | Docteur Parent Emmanuel | € 1,22 mln | — | € 1,03 mln | — | 2025 |
| 14 | Dream Team Immo Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 1,20 mln | — | 17 937 € | — | 2025 |
| 15 | Sébastien Tihon Holding Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 1,17 mln | — | 100 433 € | — | 2025 |
| 16 | Edoma Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 1,04 mln | — | 980 558 € | — | 2025 |
| 17 | Laufradent Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 1,02 mln | — | 553 353 € | — | 2025 |
| 18 | François GOEMAERE Rechtskundige en boekhoudkundige dienstverlening | 996 863 € | — | 28 815 € | — | 2025 |
| 19 | Dentiste Guillaume Marchand Menselijke gezondheidszorg | 989 080 € | — | 877 766 € | 1,8 | 2025 |
| 20 | Teriloto Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren en overige zakelijke dienstverlening | 981 088 € | € 2,01 mln | 834 644 € | — | 2025 |
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Elders gevestigd, aanwezig in Bernissart (Pommeroeul, Ville-Pommeroeul)
26 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Bernissart (Pommeroeul, Ville-Pommeroeul) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KUWAIT PETROLEUM (Belgium) 2018 Antwerpen | € 628,7 mln | € 2,73 mld | € 214,6 mln | 426,3 | 2025 |
| 2 | Verdon 6180 Courcelles | € 79,9 mln | € 116,5 mln | € 24,8 mln | 146,0 | 2025 |
| 3 | G&V Caps Energy 8790 Waregem | € 71,3 mln | € 559,1 mln | € 29,6 mln | 21,3 | 2025 |
| 4 | ABLS 7000 Bergen | € 24,8 mln | € 81,6 mln | € 2,05 mln | 669,9 | 2025 |
| 5 | Bicyclic Group 5100 Namen | € 15,5 mln | 813 584 € | € 7,16 mln | — | 2024 |
| 6 | Herman 7080 Frameries | € 4,21 mln | — | −263 780 € | — | 2025 |
| 7 | Karabelen CAR 7380 Quiévrain | € 3,48 mln | — | € 1,54 mln | 4,0 | 2025 |
| 8 | Group AMS 1120 Brussel | € 2,12 mln | — | 73 098 € | 84,0 | 2025 |
| 9 | GSC Patrimonium 7321 Bernissart | € 1,84 mln | — | 256 468 € | — | 2025 |
| 10 | Opaline 7334 Saint-Ghislain | € 1,63 mln | — | € 1,14 mln | 27,1 | 2025 |
| 11 | Cabinet Médical Docteur BROUILLARD Vincent 1050 Elsene | 718 965 € | — | 433 705 € | — | 2025 |
| 12 | Thomazur 7000 Bergen | 671 562 € | — | −53 002 € | — | 2025 |
| 13 | GSC Capital 7321 Bernissart | 670 267 € | — | −7 560 € | — | 2025 |
| 14 | ARC Consult 7334 Saint-Ghislain | 597 192 € | — | 128 780 € | — | 2025 |
| 15 | Code Construct 7080 Frameries | 494 452 € | — | 129 451 € | — | 2025 |
| 16 | Immobiliere DU Bois DE Ville 7973 Beloeil | 399 979 € | — | 252 563 € | — | 2025 |
| 17 | Campion 7300 Boussu | 348 094 € | — | 248 487 € | 1,0 | 2025 |
| 18 | DR Marchisello C. Gynecologue 7333 Saint-Ghislain | 326 202 € | — | 266 843 € | — | 2025 |
| 19 | Riderm 7350 Hensies | 281 577 € | — | 193 972 € | — | 2025 |
| 20 | TOP Menuiserie 7321 Bernissart | 254 548 € | 759 432 € | 111 470 € | 3,0 | 2025 |
Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Buurgemeenten
Veelgestelde vragen
Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Bernissart (Pommeroeul, Ville-Pommeroeul)?
137 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 7322 (Bernissart (Pommeroeul, Ville-Pommeroeul)).
Wat zijn de belangrijkste sectoren in Bernissart (Pommeroeul, Ville-Pommeroeul)?
Volgens aantal vennootschappen: Menselijke gezondheidszorg (30), Exploitatie van en handel in onroerend goed (13), Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies (13).
Wat is de grootste vennootschap in Bernissart (Pommeroeul, Ville-Pommeroeul)?
Volgens balanstotaal is dat Adplh (€ 7,20 mln, boekjaar 2025).
Hoeveel banen geven de vennootschappen in Bernissart (Pommeroeul, Ville-Pommeroeul) aan?
De vennootschappen met hun zetel in Bernissart (Pommeroeul, Ville-Pommeroeul) geven samen 132 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.
Analyseer de vennootschappen in Bernissart (Pommeroeul, Ville-Pommeroeul)
Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.
Volledige fiche openen →Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 17/10/2026.