NC Solutions BV

Ondernemingsnummer (KBO) 1024.659.203 · Btw BE1024659203
6530 Thuin
actief in Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment) (NACE 47521)
actief sinds 24/06/2025 (≈ 1 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van NC Solutions verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 2025
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat5 560 €
Eigen vermogen7 560 €
Liquide middelen29 504 €
EBITDA7 899 €
Totaal activa58 615 €
Solvabiliteit12,9 %
De streep toont de sectormediaan: 42,5 % (353 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van NC Solutions

2025
Nettoresultaat5 560 €
Eigen vermogen7 560 €
Liquide middelen29 504 €
EBITDA7 899 €
Totaal activa58 615 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/05/2026

Financiële analyse van NC Solutions

Bestuur en controle van NC Solutions

1 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van NC Solutions →

Publicaties van NC Solutions in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
1024.659.203
Btw-nummer
BE1024659203
Peppol
Ingeschreven · 0208:1024659203 · vastgesteld op 07/11/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
24/06/2025
Zetel
6530 Thuin
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 27/05/2026
Activiteit
Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment) (NACE 47521)

NC Solutions (BV) is sinds 2025 gevestigd in Thuin en actief in: detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment). Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 5 560 € en een eigen vermogen van 7 560 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 12,9 %, onder de mediaan van de sector (42,5 %).

Vergelijkbare vennootschappen als NC Solutions

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over NC Solutions

Wat is de omzet van NC Solutions?

NC Solutions legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van NC Solutions?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1024659203 voor NC Solutions, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1024.659.203.

Waar is de zetel van NC Solutions?

Volgens het KBO-register is de zetel van NC Solutions gevestigd in 6530 Thuin.

Wat is het eigen vermogen van NC Solutions?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van NC Solutions 7 560 €, een solvabiliteit van 12,9 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van NC Solutions?

Het register telt 1 actieve mandaten bij NC Solutions. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van NC Solutions

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 10/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie