Rack 2 BV

Ondernemingsnummer (KBO) 1019.805.540 · Btw BE1019805540
4100 Seraing
actief in Detailhandel in overige sportartikelen (NACE 47639)
actief sinds 10/02/2025 (≈ 1 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van Rack 2 verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 2025
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat52 898 €
Eigen vermogen54 898 €
Liquide middelen9 976 €
EBITDA66 979 €
Totaal activa105 216 €
Solvabiliteit52,2 %
De streep toont de sectormediaan: 34,3 % (290 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van Rack 2

2025
Nettoresultaat52 898 €
Eigen vermogen54 898 €
Liquide middelen9 976 €
EBITDA66 979 €
Totaal activa105 216 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 30/09/2026

Financiële analyse van Rack 2

Bestuur en controle van Rack 2

1 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van Rack 2 →

Publicaties van Rack 2 in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
1019.805.540
Btw-nummer
BE1019805540
Peppol
Ingeschreven · 0208:1019805540 · vastgesteld op 07/11/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
10/02/2025
Zetel
4100 Seraing
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 30/09/2026
Activiteit
Detailhandel in overige sportartikelen (NACE 47639)

Rack 2 (BV) is sinds 2025 gevestigd in Seraing en actief in: detailhandel in overige sportartikelen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 52 898 € en een eigen vermogen van 54 898 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 52,2 %, boven de mediaan van de sector (34,3 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Rack 2

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over Rack 2

Wat is de omzet van Rack 2?

Rack 2 legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van Rack 2?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1019805540 voor Rack 2, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1019.805.540.

Waar is de zetel van Rack 2?

Volgens het KBO-register is de zetel van Rack 2 gevestigd in 4100 Seraing.

Wat is het eigen vermogen van Rack 2?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Rack 2 54 898 €, een solvabiliteit van 52,2 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Rack 2?

Het register telt 1 actieve mandaten bij Rack 2. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Rack 2

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 04/10/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie