Neagu Construct BV

Ondernemingsnummer (KBO) 1017.992.828 · Btw BE1017992828
2640 Mortsel
actief in Reparatie en onderhoud van machines (NACE 33120)
actief sinds 27/12/2024 (≈ 2 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van Neagu Construct verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 2024
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat9 769 €
Eigen vermogen10 269 €
Liquide middelen2 630 €
EBITDA13 921 €
Totaal activa15 474 €
Solvabiliteit66,4 %
De streep toont de sectormediaan: 45,3 % (1003 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van Neagu Construct

2025
Nettoresultaat9 769 €
Eigen vermogen10 269 €
Liquide middelen2 630 €
EBITDA13 921 €
Totaal activa15 474 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 24/07/2026

Financiële analyse van Neagu Construct

Bestuur en controle van Neagu Construct

1 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van Neagu Construct →

Publicaties van Neagu Construct in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
1017.992.828
Btw-nummer
BE1017992828
Peppol
Ingeschreven · 0208:1017992828 · vastgesteld op 07/11/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
27/12/2024
Zetel
2640 Mortsel
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 24/07/2026
Activiteit
Reparatie en onderhoud van machines (NACE 33120)

Neagu Construct (BV) is sinds 2024 gevestigd in Mortsel en actief in: reparatie en onderhoud van machines. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 9 769 € en een eigen vermogen van 10 269 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 66,4 %, boven de mediaan van de sector (45,3 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Neagu Construct

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over Neagu Construct

Wat is de omzet van Neagu Construct?

Neagu Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van Neagu Construct?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1017992828 voor Neagu Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1017.992.828.

Waar is de zetel van Neagu Construct?

Volgens het KBO-register is de zetel van Neagu Construct gevestigd in 2640 Mortsel.

Wat is het eigen vermogen van Neagu Construct?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Neagu Construct 10 269 €, een solvabiliteit van 66,4 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Neagu Construct?

Het register telt 1 actieve mandaten bij Neagu Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Neagu Construct

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 25/07/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie