Fermoed BV
7,0 VTEDe score van Fermoed verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Fermoed
| 2025 | |
|---|---|
| Nettoresultaat | 369 689 € |
| Eigen vermogen | 374 689 € |
| Liquide middelen | 515 033 € |
| EBITDA | 560 885 € |
| Totaal activa | 635 466 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 08/06/2026
Financiële analyse van Fermoed
- Solvabiliteit59,0 %mediaan van de sector: 32,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Fermoed
Publicaties van Fermoed in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 1016.751.129
- Btw-nummer
- BE1016751129
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:1016751129 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 28/11/2024
- Zetel
- 8890 Moorslede
- Grootte
- Zeer klein · 7,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 08/06/2026
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111)
Fermoed (BV) is sinds 2024 gevestigd in Moorslede en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 369 689 € en een eigen vermogen van 374 689 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 7,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 59,0 %, boven de mediaan van de sector (32,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Fermoed
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Le Rancho Activiteiten van restaurants Quévy · balans 651 013 €
- HET Bourgondisch Huis Activiteiten van restaurants Mol · balans 660 205 €
- Wannes Raps Activiteiten van restaurants Diest · balans 741 249 €
- Zimmer Thioux Activiteiten van restaurants Comblain-au-Pont · balans 536 916 €
- Mommies Activiteiten van restaurants Oostende · balans 757 171 €
- Bistro-Opera Activiteiten van restaurants Mol · balans 587 843 €
- Trattoria della mamma Activiteiten van restaurants Gent · balans 587 542 €
- Basile De Wulf Activiteiten van restaurants Chaumont-Gistoux · balans 798 945 €
Veelgestelde vragen over Fermoed
Wat is de omzet van Fermoed?
Fermoed legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Fermoed?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1016751129 voor Fermoed, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1016.751.129.
Waar is de zetel van Fermoed?
Volgens het KBO-register is de zetel van Fermoed gevestigd in 8890 Moorslede.
Wat is het eigen vermogen van Fermoed?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Fermoed 374 689 €, een solvabiliteit van 59,0 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Fermoed?
Gemiddeld 7,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Fermoed?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Fermoed. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Fermoed
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →