Manforce BV
8,1 VTEDe score van Manforce verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Manforce
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Nettoresultaat | 318 757 € | |
| Eigen vermogen | 238 431 € | |
| Liquide middelen | 26 019 € | |
| EBITDA | 467 571 € | |
| Totaal activa | € 2,81 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 04/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 24/10/2025
Financiële analyse van Manforce
- Solvabiliteit8,5 %mediaan van de sector: 41,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Manforce
Publicaties van Manforce in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 1015.052.936
- Btw-nummer
- BE1015052936
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:1015052936 · vastgesteld op 02/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 25/09/2024
- Zetel
- 8400 Oostende
- Grootte
- Zeer klein · 8,1 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 04/09/2026
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
Manforce (BV) is sinds 2024 gevestigd in Oostende en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 318 757 € en een eigen vermogen van 238 431 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 8,1 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 8,5 %, onder de mediaan van de sector (41,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Manforce
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- MLE Invest Burgerlijke en utiliteitsbouw Landen · balans 21 934 €
- Best Decor Burgerlijke en utiliteitsbouw Brussel · balans € 1,57 mln
- C.G.L. Compagny Burgerlijke en utiliteitsbouw Dilbeek · balans 10 067 €
- Algemene bouwwerken Venneman Burgerlijke en utiliteitsbouw Kortenberg · balans 29 €
- Belga Renova Burgerlijke en utiliteitsbouw Charleroi · balans 16 332 €
- EGS Construction Burgerlijke en utiliteitsbouw Overijse · balans 24 673 €
- S.M.W.I. Burgerlijke en utiliteitsbouw Koekelberg · balans 807 716 €
- VAN Wezemael Algemene Aannemingen Burgerlijke en utiliteitsbouw Bornem · balans 87 649 €
Veelgestelde vragen over Manforce
Wat is de omzet van Manforce?
Manforce legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Manforce?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1015052936 voor Manforce, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1015.052.936.
Waar is de zetel van Manforce?
Volgens het KBO-register is de zetel van Manforce gevestigd in 8400 Oostende.
Wat is het eigen vermogen van Manforce?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Manforce 238 431 €, een solvabiliteit van 8,5 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Manforce?
Gemiddeld 8,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Manforce?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Manforce. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Manforce
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →