FourC BV
De score van FourC verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van FourC
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Nettoresultaat | 666 492 € | |
| Eigen vermogen | € 18,2 mln | |
| Liquide middelen | 293 € | |
| Totaal activa | € 30,8 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 10/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 05/12/2025
Financiële analyse van FourC
- Solvabiliteit59,1 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van FourC
Publicaties van FourC in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 1012.618.236
- Btw-nummer
- BE1012618236
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:1012618236 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 20/08/2024
- Zetel
- 9280 Lebbeke
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 10/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
FourC (BV) is sinds 2024 gevestigd in Lebbeke en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 666 492 € en een eigen vermogen van € 18,2 mln; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 59,1 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als FourC
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- De Neef Groep Activiteiten van holdings Herenthout · balans € 30,8 mln
- SoWi Holding Knokke-Heist · balans € 31,0 mln
- Wilms Invest Sint-Martens-Latem · balans € 30,7 mln
- SteWi Holding Knokke-Heist · balans € 30,7 mln
- Timeless Investments Ontwerpen van computerprogramma’s Hove · balans € 41,1 mln
- Link Invest Activiteiten van holdings Turnhout · balans € 22,3 mln
- Unity Invest Activiteiten van holdings Turnhout · balans € 22,3 mln
- Sweet Holding Activiteiten van holdings Lokeren · balans € 42,3 mln
Veelgestelde vragen over FourC
Wat is de omzet van FourC?
FourC legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van FourC?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1012618236 voor FourC, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1012.618.236.
Waar is de zetel van FourC?
Volgens het KBO-register is de zetel van FourC gevestigd in 9280 Lebbeke.
Wat is het eigen vermogen van FourC?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van FourC 18 171 584 €, een solvabiliteit van 59,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van FourC?
Het register telt 5 actieve mandaten bij FourC. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van FourC
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →