December BV
De score van December verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van December
| 2025 | |
|---|---|
| Nettoresultaat | 195 294 € |
| Eigen vermogen | 196 294 € |
| Liquide middelen | 181 808 € |
| EBITDA | 257 921 € |
| Totaal activa | 265 330 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 17/04/2026
Financiële analyse van December
- Solvabiliteit74,0 %mediaan van de sector: 69,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van December
Publicaties van December in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 1012.045.342
- Btw-nummer
- BE1012045342
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:1012045342 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 30/07/2024
- Zetel
- 8820 Torhout
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 17/04/2026
- Activiteit
- Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86230)
December (BV) is sinds 2024 gevestigd in Torhout en actief in: activiteiten van tandartspraktijken. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 195 294 € en een eigen vermogen van 196 294 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 74,0 %, boven de mediaan van de sector (69,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als December
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Cabinet Dentaire ARNAUD Louis Activiteiten van tandartspraktijken Luik · balans 262 138 €
- Rodent Activiteiten van tandartspraktijken Lier · balans 265 408 €
- Hommez Line Activiteiten van tandartspraktijken Deinze · balans 266 246 €
- Tandartsenpraktijk LUC Geebelen Activiteiten van tandartspraktijken Pelt · balans 266 436 €
- Tandzorgen Rogiers Activiteiten van tandartspraktijken Antwerpen · balans 266 576 €
- Magadax Activiteiten van tandartspraktijken Marche-en-Famenne · balans 266 738 €
- Pearly Whites Activiteiten van tandartspraktijken Gent · balans 263 866 €
- Vedadent Activiteiten van tandartspraktijken Tongeren-Borgloon · balans 263 770 €
Veelgestelde vragen over December
Wat is de omzet van December?
December legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van December?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1012045342 voor December, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1012.045.342.
Waar is de zetel van December?
Volgens het KBO-register is de zetel van December gevestigd in 8820 Torhout.
Wat is het eigen vermogen van December?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van December 196 294 €, een solvabiliteit van 74,0 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van December?
Het register telt 1 actieve mandaten bij December. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van December
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →