Cimentay BV
1,7 VTEDe score van Cimentay verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Cimentay
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Nettoresultaat | 5 224 € | |
| Eigen vermogen | 37 742 € | |
| Liquide middelen | 23 222 € | |
| EBITDA | 33 542 € | |
| Totaal activa | 222 106 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 01/10/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 21/10/2025
Financiële analyse van Cimentay
- Solvabiliteit17,0 %mediaan van de sector: 32,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Cimentay
Publicaties van Cimentay in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 1009.401.103
- Btw-nummer
- BE1009401103
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:1009401103 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 15/05/2024
- Zetel
- 8400 Oostende
- Grootte
- Zeer klein · 1,7 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 01/10/2026
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111)
Cimentay (BV) is sinds 2024 gevestigd in Oostende en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 5 224 € en een eigen vermogen van 37 742 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,7 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 17,0 %, onder de mediaan van de sector (32,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Cimentay
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Dakwerken D.O.F. Activiteiten van restaurants Bredene · balans 228 776 €
- Litri Activiteiten van restaurants Oostende · balans 285 385 €
- BUBA Activiteiten van restaurants Vilvoorde · balans 123 709 €
- La Ligne 147 Activiteiten van restaurants Ramillies · balans 216 559 €
- Brasserie 89 Activiteiten van restaurants Aarschot · balans 228 161 €
- MPS Activiteiten van restaurants Luik · balans 220 478 €
- DE Gouden TAK Activiteiten van restaurants Bilzen-Hoeselt · balans 232 347 €
- Steenstraete Activiteiten van restaurants Langemark-Poelkapelle · balans 234 230 €
Veelgestelde vragen over Cimentay
Wat is de omzet van Cimentay?
Cimentay legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Cimentay?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1009401103 voor Cimentay, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1009.401.103.
Waar is de zetel van Cimentay?
Volgens het KBO-register is de zetel van Cimentay gevestigd in 8400 Oostende.
Wat is het eigen vermogen van Cimentay?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Cimentay 37 742 €, een solvabiliteit van 17,0 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Cimentay?
Gemiddeld 1,7 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Cimentay?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Cimentay. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Cimentay
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →