ATF Construct BV
11,9 VTEDe score van ATF Construct verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
Jaarrekeningen van ATF Construct
| 2025 | |
|---|---|
| Nettoresultaat | 816 363 € |
| Eigen vermogen | 600 283 € |
| Liquide middelen | 197 572 € |
| EBITDA | € 1,04 mln |
| Totaal activa | € 1,46 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2025neergelegd op 21/01/2026
Financiële analyse van ATF Construct
- Solvabiliteit41,1 %mediaan van de sector: 42,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van ATF Construct
10 actieve bestuurder(s) in het register.
en 4 andere(n)
Aandeelhouders en deelnemingen van ATF Construct →Publicaties van ATF Construct in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 1007.279.771
- Btw-nummer
- BE1007279771
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:1007279771 · vastgesteld op 15/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 19/03/2024
- Zetel
- 5300 Andenne
- Grootte
- Klein · 11,9 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 21/01/2026
- Activiteit
- Vervaardiging van machines en apparaten voor klimaatregeling, voor niet-huishoudelijk gebruik (NACE 28250)
ATF Construct (BV) is sinds 2024 gevestigd in Andenne en actief in: vervaardiging van machines en apparaten voor klimaatregeling, voor niet-huishoudelijk gebruik. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 816 363 € en een eigen vermogen van 600 283 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 11,9 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 41,1 %, onder de mediaan van de sector (42,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als ATF Construct
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- L.P. Cooling - LE Froid Autrement5100 Namen
- R.F. Projects5380 Fernelmont
- Refrinam5190 Jemeppe-sur-Sambre
- Dtekcooling5330 Assesse
- MR Refrigeration5030 Gembloers
- LG Montage ET Construction5060 Sambreville
- R.S. Réfrigération5600 Philippeville
- A.C.V.R. & Fils5060 Sambreville
Veelgestelde vragen over ATF Construct
Wat is de omzet van ATF Construct?
ATF Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van ATF Construct?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1007279771 voor ATF Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1007.279.771.
Waar is de zetel van ATF Construct?
Volgens het KBO-register is de zetel van ATF Construct gevestigd in 5300 Andenne.
Wat is het eigen vermogen van ATF Construct?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van ATF Construct 600 283 €, een solvabiliteit van 41,1 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft ATF Construct?
Gemiddeld 11,9 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van ATF Construct?
Het register telt 10 actieve mandaten bij ATF Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van ATF Construct
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →