FLOW BV

Ondernemingsnummer (KBO) 1006.613.144 · Btw BE1006613144
2350 Vosselaar
actief in Andere reinigingsactiviteiten (NACE 81230)
actief sinds 29/02/2024 (≈ 2 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van FLOW verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 2024
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat18 794 €
Eigen vermogen25 851 €
Liquide middelen64 270 €
EBITDA24 491 €
Totaal activa90 196 €
Solvabiliteit28,7 %
De streep toont de sectormediaan: 49,2 % (128 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van FLOW

20252024
Nettoresultaat18 794 €
Eigen vermogen25 851 €
Liquide middelen64 270 €
EBITDA24 491 €
Totaal activa90 196 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 06/07/2026
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 16/07/2025

Financiële analyse van FLOW

Bestuur en controle van FLOW

1 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van FLOW →

Publicaties van FLOW in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
1006.613.144
Btw-nummer
BE1006613144
Peppol
Ingeschreven · 0208:1006613144 · vastgesteld op 02/11/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
29/02/2024
Zetel
2350 Vosselaar
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 06/07/2026
Activiteit
Andere reinigingsactiviteiten (NACE 81230)

FLOW (BV) is sinds 2024 gevestigd in Vosselaar en actief in: andere reinigingsactiviteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 18 794 € en een eigen vermogen van 25 851 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 28,7 %, onder de mediaan van de sector (49,2 %).

Vergelijkbare vennootschappen als FLOW

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over FLOW

Wat is de omzet van FLOW?

FLOW legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van FLOW?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1006613144 voor FLOW, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1006.613.144.

Waar is de zetel van FLOW?

Volgens het KBO-register is de zetel van FLOW gevestigd in 2350 Vosselaar.

Wat is het eigen vermogen van FLOW?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van FLOW 25 851 €, een solvabiliteit van 28,7 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van FLOW?

Het register telt 1 actieve mandaten bij FLOW. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van FLOW

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 10/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie