Loggh-IT BV
De score van Loggh-IT verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Loggh-IT
| 2025 | |
|---|---|
| Nettoresultaat | 155 194 € |
| Eigen vermogen | 154 728 € |
| Liquide middelen | 181 237 € |
| EBITDA | 207 271 € |
| Totaal activa | 215 394 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 29/07/2026
Financiële analyse van Loggh-IT
- Solvabiliteit71,8 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Loggh-IT
Publicaties van Loggh-IT in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 1006.048.762
- Btw-nummer
- BE1006048762
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:1006048762 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 15/02/2024
- Zetel
- 8750 Wingene
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Loggh-IT (BV) is sinds 2024 gevestigd in Wingene en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 155 194 € en een eigen vermogen van 154 728 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 71,8 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Loggh-IT
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Doppel-T Activiteiten van holdings Brasschaat · balans 215 382 €
- Vileo Activiteiten van holdings Laakdal · balans 215 429 €
- L&N Activiteiten van holdings Geraardsbergen · balans 205 989 €
- ROCS Activiteiten van holdings Zottegem · balans 215 561 €
- Opthamed Care Activiteiten van holdings Brugge · balans 215 571 €
- M.C. Activiteiten van holdings Wortegem-Petegem · balans 215 192 €
- Tryelou Activiteiten van holdings Bilzen-Hoeselt · balans 215 008 €
- Vincorp & CIE Activiteiten van holdings Antwerpen · balans 215 802 €
Veelgestelde vragen over Loggh-IT
Wat is de omzet van Loggh-IT?
Loggh-IT legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Loggh-IT?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1006048762 voor Loggh-IT, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1006.048.762.
Waar is de zetel van Loggh-IT?
Volgens het KBO-register is de zetel van Loggh-IT gevestigd in 8750 Wingene.
Wat is het eigen vermogen van Loggh-IT?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Loggh-IT 154 728 €, een solvabiliteit van 71,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Loggh-IT?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Loggh-IT. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Loggh-IT
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →