Vision BV
29,5 VTEDe score van Vision verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Vision
| 2024 | |
|---|---|
| Nettoresultaat | 47 610 € |
| Eigen vermogen | 455 810 € |
| Liquide middelen | 698 116 € |
| EBITDA | 142 279 € |
| Totaal activa | € 2,72 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 18/09/2025
Financiële analyse van Vision
- Solvabiliteit16,7 %mediaan van de sector: 27,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Vision
Publicaties van Vision in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 1005.807.945
- Btw-nummer
- BE1005807945
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:1005807945 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 08/02/2024
- Zetel
- 3910 Pelt
- Grootte
- Klein · 29,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 18/09/2025
- Activiteit
- Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (NACE 47110)
Vision (BV) is sinds 2024 gevestigd in Pelt en actief in: niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 47 610 € en een eigen vermogen van 455 810 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 29,5 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 16,7 %, onder de mediaan van de sector (27,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Vision
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Food & Drink Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Sint-Truiden · balans € 2,74 mln
- Delpinois Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Binche · balans € 2,71 mln
- Delsov Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Sombreffe · balans € 2,75 mln
- Peeters-Govers Terblad Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Lille · balans € 2,75 mln
- Einkaufszenter Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Sankt Vith · balans € 2,69 mln
- AD Karreveld Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Brussel · balans € 2,69 mln
- GMP Hankar Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Oudergem · balans € 2,69 mln
- Van Kerckhove Hamme Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Hamme (Vl.) · balans € 2,69 mln
Veelgestelde vragen over Vision
Wat is de omzet van Vision?
Vision legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van Vision?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1005807945 voor Vision, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1005.807.945.
Waar is de zetel van Vision?
Volgens het KBO-register is de zetel van Vision gevestigd in 3910 Pelt.
Wat is het eigen vermogen van Vision?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Vision 455 810 €, een solvabiliteit van 16,7 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Vision?
Gemiddeld 29,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2024.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Vision?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Vision. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Vision
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →