Acen NV
5,5 VTEDe score van Acen verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Acen
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Omzet | € 6,88 mln | |
| Nettoresultaat | 391 412 € | |
| Eigen vermogen | € 2,94 mln | |
| Liquide middelen | 7 581 € | |
| EBITDA | −201 798 € | |
| Totaal activa | € 6,67 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/08/2025
Financiële analyse van Acen
- Solvabiliteit44,1 %mediaan van de sector: 60,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Acen
Publicaties van Acen in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 1004.039.773
- Btw-nummer
- BE1004039773
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:1004039773 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 29/12/2023
- Zetel
- 2550 Kontich
- Grootte
- Zeer klein · 5,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
Acen (NV) is sinds 2023 gevestigd in Kontich en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van € 6,88 mln, een winst van 391 412 € en een eigen vermogen van € 2,94 mln. Met 5,5 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 44,1 %, onder de mediaan van de sector (60,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Acen
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Gerousse Activiteiten van holdings Zandhoven · balans 17 042 €
- Bre-Beau Activiteiten van holdings Geel · balans € 6,63 mln
- Edimus Activiteiten van holdings Sint-Niklaas · balans € 6,23 mln
- THE Healing Company Activiteiten van holdings Kortrijk · balans € 5,35 mln
- AB Invest Activiteiten van holdings Duffel · balans 625 000 €
- VIVO Partners Activiteiten van holdings Mechelen · balans 20 216 €
- Rank1 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Kontich · balans € 3,31 mln
- Verberckmoes Olivier Activiteiten van holdings Stekene · balans € 4,07 mln
Veelgestelde vragen over Acen
Wat is de omzet van Acen?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Acen 6 878 013 €.
Wat is het btw-nummer van Acen?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1004039773 voor Acen, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1004.039.773.
Waar is de zetel van Acen?
Volgens het KBO-register is de zetel van Acen gevestigd in 2550 Kontich.
Wat is het eigen vermogen van Acen?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Acen 2 943 596 €, een solvabiliteit van 44,1 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Acen?
Gemiddeld 5,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Acen?
Het register telt 7 actieve mandaten bij Acen. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Acen
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →