MPF BV
De score van MPF verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van MPF
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Nettoresultaat | 128 610 € | |
| Eigen vermogen | 341 710 € | |
| Liquide middelen | 134 843 € | |
| EBITDA | 162 937 € | |
| Totaal activa | 454 248 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 02/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/08/2025
Financiële analyse van MPF
- Solvabiliteit75,2 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van MPF
Publicaties van MPF in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 1003.108.672
- Btw-nummer
- BE1003108672
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:1003108672 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 07/12/2023
- Zetel
- 3770 Riemst
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 02/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
MPF (BV) is sinds 2023 gevestigd in Riemst en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 128 610 € en een eigen vermogen van 341 710 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 75,2 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als MPF
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Joris Safety Solutions Activiteiten van holdings Tessenderlo-Ham · balans 454 600 €
- Stego Management Activiteiten van holdings Diepenbeek · balans 453 657 €
- Desafka Activiteiten van holdings Oostkamp · balans 454 993 €
- Madebo Activiteiten van holdings Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht · balans 455 337 €
- Charlotte LABEYE société de gestion Activiteiten van holdings Flémalle · balans 452 956 €
- JJAT Management Activiteiten van holdings Lille · balans 455 769 €
- Whise Group Activiteiten van holdings Evere · balans 452 462 €
- Evert Lissens Activiteiten van holdings Boutersem · balans 452 198 €
Veelgestelde vragen over MPF
Wat is de omzet van MPF?
MPF legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van MPF?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1003108672 voor MPF, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1003.108.672.
Waar is de zetel van MPF?
Volgens het KBO-register is de zetel van MPF gevestigd in 3770 Riemst.
Wat is het eigen vermogen van MPF?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van MPF 341 710 €, een solvabiliteit van 75,2 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van MPF?
Het register telt 1 actieve mandaten bij MPF. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van MPF
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →