Climavan BV
De score van Climavan verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Climavan
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Nettoresultaat | 6 455 € | |
| Eigen vermogen | 44 274 € | |
| Liquide middelen | 278 € | |
| EBITDA | 26 584 € | |
| Totaal activa | 107 225 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 26/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 17/09/2025
Financiële analyse van Climavan
- Solvabiliteit41,3 %mediaan van de sector: 51,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Climavan
Publicaties van Climavan in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 1002.620.803
- Btw-nummer
- BE1002620803
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:1002620803 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 24/11/2023
- Zetel
- 8560 Wevelgem
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 26/07/2026
- Activiteit
- Sanitaire werkzaamheden (NACE 43221)
Climavan (BV) is sinds 2023 gevestigd in Wevelgem en actief in: sanitaire werkzaamheden. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 6 455 € en een eigen vermogen van 44 274 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 41,3 %, onder de mediaan van de sector (51,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Climavan
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Kenzy Vandecasteele Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Wielsbeke · balans 113 367 €
- Vandenberghe Remi en Zonen Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Oostrozebeke · balans 117 984 €
- Panthonis Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Edegem · balans 108 458 €
- Moens Sanitair & Centrale verwarming Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Aalst · balans 107 581 €
- SVW Service Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Aarschot · balans 108 456 €
- Sani Chris Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Berlare · balans 105 905 €
- Meers Badkamers Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Riemst · balans 105 861 €
- Warm-UP Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Etterbeek · balans 105 359 €
Veelgestelde vragen over Climavan
Wat is de omzet van Climavan?
Climavan legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Climavan?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1002620803 voor Climavan, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1002.620.803.
Waar is de zetel van Climavan?
Volgens het KBO-register is de zetel van Climavan gevestigd in 8560 Wevelgem.
Wat is het eigen vermogen van Climavan?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Climavan 44 274 €, een solvabiliteit van 41,3 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Climavan?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Climavan. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Climavan
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →