B&C Stables BV

Ondernemingsnummer (KBO) 1001.630.809 · Btw BE1001630809
8647 Lo-Reninge
actief in Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen (NACE 01430)
actief sinds 25/10/2023 (≈ 3 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van B&C Stables verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 2023
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat10 635 €
Eigen vermogen−263 €
Liquide middelen1 312 €
EBITDA12 004 €
Totaal activa3 854 €
Solvabiliteit-6,8 %
De streep toont de sectormediaan: 23,2 % (604 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van B&C Stables

20252024
Nettoresultaat10 635 €
Eigen vermogen−263 €
Liquide middelen1 312 €
EBITDA12 004 €
Totaal activa3 854 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 11/09/2026
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 23/07/2025

Financiële analyse van B&C Stables

Bestuur en controle van B&C Stables

2 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van B&C Stables →

Publicaties van B&C Stables in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
1001.630.809
Btw-nummer
BE1001630809
Peppol
Ingeschreven · 0208:1001630809 · vastgesteld op 06/11/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
25/10/2023
Zetel
8647 Lo-Reninge
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 11/09/2026
Activiteit
Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen (NACE 01430)

B&C Stables (BV) is sinds 2023 gevestigd in Lo-Reninge en actief in: fokken en houden van paarden en andere paardachtigen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 10 635 € en een eigen vermogen van −263 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt -6,8 %, onder de mediaan van de sector (23,2 %).

Vergelijkbare vennootschappen als B&C Stables

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over B&C Stables

Wat is de omzet van B&C Stables?

B&C Stables legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van B&C Stables?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1001630809 voor B&C Stables, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1001.630.809.

Waar is de zetel van B&C Stables?

Volgens het KBO-register is de zetel van B&C Stables gevestigd in 8647 Lo-Reninge.

Wat is het eigen vermogen van B&C Stables?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van B&C Stables -263 €, een solvabiliteit van -6,8 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van B&C Stables?

Het register telt 2 actieve mandaten bij B&C Stables. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van B&C Stables

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 20/09/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie