Cdmatchr BV
De score van Cdmatchr verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +855 % Totaal activa +250 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Cdmatchr
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 53 017 € | ||
| Eigen vermogen | 122 439 € | ||
| Liquide middelen | 57 624 € | ||
| EBITDA | 82 311 € | ||
| Totaal activa | 128 020 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 22/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 16/05/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 17/05/2024
Financiële analyse van Cdmatchr
- Solvabiliteit95,6 %mediaan van de sector: 57,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Cdmatchr
Publicaties van Cdmatchr in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 1001.614.575
- Btw-nummer
- BE1001614575
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 01/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 25/10/2023
- Zetel
- 4000 Luik
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 22/05/2026
- Activiteit
- Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86230)
Cdmatchr (BV) is sinds 2023 gevestigd in Luik en actief in: activiteiten van tandartspraktijken. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 53 017 € en een eigen vermogen van 122 439 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 95,6 %, boven de mediaan van de sector (57,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Cdmatchr
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- KS Dental Activiteiten van tandartspraktijken Pajottegem · balans 127 999 €
- T&T Services INT.L Goederenvervoer over de weg Binche · balans 127 977 €
- JensSar Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie Hasselt · balans 127 873 €
- VEL Management Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Nandrin · balans 128 169 €
- Sawadee KA Saint-Nicolas · balans 127 924 €
Veelgestelde vragen over Cdmatchr
Wat is de omzet van Cdmatchr?
Cdmatchr legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Cdmatchr?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1001614575 voor Cdmatchr, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1001.614.575.
Waar is de zetel van Cdmatchr?
Volgens het KBO-register is de zetel van Cdmatchr gevestigd in 4000 Luik.
Wat is het eigen vermogen van Cdmatchr?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Cdmatchr 122 439 €, een solvabiliteit van 95,6 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Cdmatchr?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Cdmatchr. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Cdmatchr
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →