Stephex Holding NV
21,5 VTEDe score van Stephex Holding verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet -4 % Eigen vermogen -6 % Totaal activa +13 % Personeelsbestand (gem. VTE) -62 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd). Er is ook een geconsolideerde jaarrekening van de groep neergelegd: die staat in de volledige fiche.
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Stephex Holding
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 5,50 mln | ||||
| Nettoresultaat | −521 992 € | ||||
| Eigen vermogen | € 33,8 mln | ||||
| Liquide middelen | € 1,46 mln | ||||
| EBITDA | 13 351 € | ||||
| Totaal activa | € 124,5 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 09/03/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 28/02/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 23/02/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2022neergelegd op 28/02/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2021neergelegd op 21/02/2022
Financiële analyse van Stephex Holding
- Solvabiliteit27,2 %mediaan van de sector: 41,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Stephex Holding
7 actieve bestuurder(s) in het register.
en 1 andere(n)
Aandeelhouders en deelnemingen van Stephex Holding →Publicaties van Stephex Holding in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0899.130.117
- Btw-nummer
- BE0899130117
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0899130117 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 08/07/2008
- Zetel
- 1861 Meise
- Grootte
- Klein · 21,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 09/03/2026
- Activiteit
- Groothandel in levend vee (NACE 46231)
Stephex Holding (NV) is sinds 2008 gevestigd in Meise en actief in: groothandel in levend vee. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van € 5,50 mln, een verlies van 521 992 € en een eigen vermogen van € 33,8 mln. Met 21,5 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 27,2 %, onder de mediaan van de sector (41,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Stephex Holding
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Chic O'Ray Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Pittem · balans € 28,7 mln
- Groep Desmet Activiteiten van holdings Middelkerke · balans € 17,4 mln
- Masel Terhulpen · balans € 25,6 mln
- Mobility & Services Center Groothandel in motorvoertuigen Aalst · balans € 101,8 mln
- Guy Pariente Holding Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen Ukkel · balans € 28,8 mln
- Atlantic Certificates Overige bemiddeling in en beheer van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis Brussel · balans € 17,3 mln
- Hallundbaek Stables Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen Houthalen-Helchteren · balans € 41,5 mln
- Sogescap Holding Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen Anhée · balans € 332,2 mln
Veelgestelde vragen over Stephex Holding
Wat is de omzet van Stephex Holding?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Stephex Holding 5 504 424 €.
Wat is het btw-nummer van Stephex Holding?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0899130117 voor Stephex Holding, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0899.130.117.
Waar is de zetel van Stephex Holding?
Volgens het KBO-register is de zetel van Stephex Holding gevestigd in 1861 Meise.
Wat is het eigen vermogen van Stephex Holding?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Stephex Holding 33 801 830 €, een solvabiliteit van 27,2 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Stephex Holding?
Gemiddeld 21,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Stephex Holding?
Het register telt 7 actieve mandaten bij Stephex Holding. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Stephex Holding
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →