Imacar NV
7,7 VTEDe score van Imacar verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet +40 % Eigen vermogen -13 % Totaal activa +22 % Personeelsbestand (gem. VTE) -4 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd). Er is ook een geconsolideerde jaarrekening van de groep neergelegd: die staat in de volledige fiche.
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Imacar
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 2,22 mln | ||||
| Nettoresultaat | 328 465 € | ||||
| Eigen vermogen | € 14,5 mln | ||||
| Liquide middelen | € 1,98 mln | ||||
| EBITDA | 486 377 € | ||||
| Totaal activa | € 21,4 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 19/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 26/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 23/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 24/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van Imacar
- Solvabiliteit67,9 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Imacar
10 actieve bestuurder(s) in het register.
en 4 andere(n)
Aandeelhouders en deelnemingen van Imacar →Publicaties van Imacar in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0894.643.470
- Btw-nummer
- BE0894643470
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0894643470 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 04/01/2008
- Zetel
- 9070 Destelbergen
- Grootte
- Zeer klein · 7,7 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 19/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Imacar (NV) is sinds 2008 gevestigd in Destelbergen en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van € 2,22 mln, een winst van 328 465 € en een eigen vermogen van € 14,5 mln. Met 7,7 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 67,9 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Imacar
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Vanden Broele Invest Activiteiten van holdings Brugge · balans € 26,2 mln
- Flanders Capital Activiteiten van holdings Hooglede · balans € 23,8 mln
- Automotive Investments Activiteiten van holdings Temse · balans € 25,7 mln
- Invale Activiteiten van holdings Schilde · balans € 29,4 mln
- Casa. CO Activiteiten van holdings Izegem · balans € 16,1 mln
- Future Investment Activiteiten van holdings Zoutleeuw · balans € 13,4 mln
- Aartco Activiteiten van holdings Izegem · balans € 15,7 mln
- Trilam Activiteiten van holdings Wevelgem · balans € 15,5 mln
Veelgestelde vragen over Imacar
Wat is de omzet van Imacar?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Imacar 2 217 762 €.
Wat is het btw-nummer van Imacar?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0894643470 voor Imacar, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0894.643.470.
Waar is de zetel van Imacar?
Volgens het KBO-register is de zetel van Imacar gevestigd in 9070 Destelbergen.
Wat is het eigen vermogen van Imacar?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Imacar 14 529 129 €, een solvabiliteit van 67,9 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Imacar?
Gemiddeld 7,7 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Imacar?
Het register telt 10 actieve mandaten bij Imacar. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Imacar
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →