Bert & CO BV
1,4 VTEDe score van Bert & CO verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +190 % Totaal activa +105 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Bert & CO
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 170 880 € | ||||
| Eigen vermogen | 521 659 € | ||||
| Liquide middelen | 407 755 € | ||||
| EBITDA | 281 447 € | ||||
| Totaal activa | 636 484 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 29/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 08/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 25/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 27/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 01/07/2022
Financiële analyse van Bert & CO
- Solvabiliteit82,0 %mediaan van de sector: 34,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Bert & CO
Publicaties van Bert & CO in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0893.544.994
- Btw-nummer
- BE0893544994
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0893544994 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 19/11/2007
- Zetel
- 2950 Kapellen
- Grootte
- Zeer klein · 1,4 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/06/2026
- Activiteit
- Catering van evenementen (NACE 56210)
Bert & CO (BV) is sinds 2007 gevestigd in Kapellen en actief in: catering van evenementen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 170 880 € en een eigen vermogen van 521 659 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,4 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 82,0 %, boven de mediaan van de sector (34,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Bert & CO
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- JORD Catering van evenementen Antwerpen · balans 403 396 €
- DE Puntzeef Catering van evenementen Puurs-Sint-Amands · balans 686 932 €
- Ter Heyde Catering van evenementen Pajottegem · balans 546 744 €
- B-Trend Events Catering van evenementen Affligem · balans 531 862 €
- Marelle Catering van evenementen Lommel · balans 476 736 €
- Foets Verfijnde Keuken Catering van evenementen Mol · balans 885 524 €
- Thierry DE Coster Catering van evenementen Wichelen · balans € 1,02 mln
- DE Vrije Valk Catering van evenementen Bilzen-Hoeselt · balans 334 400 €
Veelgestelde vragen over Bert & CO
Wat is de omzet van Bert & CO?
Bert & CO legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Bert & CO?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0893544994 voor Bert & CO, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0893.544.994.
Waar is de zetel van Bert & CO?
Volgens het KBO-register is de zetel van Bert & CO gevestigd in 2950 Kapellen.
Wat is het eigen vermogen van Bert & CO?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Bert & CO 521 659 €, een solvabiliteit van 82,0 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Bert & CO?
Gemiddeld 1,4 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Bert & CO?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Bert & CO. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Bert & CO
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →