9 BVBA
De score van 9 verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +24 % Totaal activa -24 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van 9
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 32 500 € | ||||
| Eigen vermogen | 244 754 € | ||||
| Liquide middelen | 15 451 € | ||||
| EBITDA | 60 642 € | ||||
| Totaal activa | 370 378 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 17/03/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 31/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 25/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van 9
- Solvabiliteit66,1 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van 9
Publicaties van 9 in het Belgisch Staatsblad
Geen publicatie in het Belgisch Staatsblad bekend voor deze vennootschap.
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0891.854.820
- Btw-nummer
- BE0891854820
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0891854820 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 05/09/2007
- Zetel
- 9200 Dendermonde
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 17/03/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
9 (BVBA) is sinds 2007 gevestigd in Dendermonde en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 32 500 € en een eigen vermogen van 244 754 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 66,1 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als 9
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Marroo Activiteiten van holdings Kortrijk · balans 371 513 €
- TDK Jansen Activiteiten van holdings Lommel · balans 368 205 €
- Flow V Invest Activiteiten van holdings Antwerpen · balans 372 950 €
- illustris Activiteiten van holdings Aalter · balans 367 671 €
- Mimmosa Activiteiten van holdings Bornem · balans 367 530 €
- Emdrie Activiteiten van holdings Herent · balans 373 577 €
- COSO Activiteiten van holdings Kapellen · balans 373 879 €
- Consilegal Activiteiten van holdings Geel · balans 374 684 €
Veelgestelde vragen over 9
Wat is de omzet van 9?
9 legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van 9?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0891854820 voor 9, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0891.854.820.
Waar is de zetel van 9?
Volgens het KBO-register is de zetel van 9 gevestigd in 9200 Dendermonde.
Wat is het eigen vermogen van 9?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van 9 244 754 €, een solvabiliteit van 66,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van 9?
Het register telt 1 actieve mandaten bij 9. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van 9
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →