Drive BV
De score van Drive verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +107 % Totaal activa +48 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Drive
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 390 828 € | ||||
| Eigen vermogen | 656 217 € | ||||
| Liquide middelen | 110 444 € | ||||
| EBITDA | 429 209 € | ||||
| Totaal activa | € 1,07 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 22/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 26/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 08/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 22/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 28/06/2022
Financiële analyse van Drive
- Solvabiliteit61,4 %mediaan van de sector: 35,3 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Drive
Publicaties van Drive in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0890.740.508
- Btw-nummer
- BE0890740508
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0890740508 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 10/07/2007
- Zetel
- 9800 Deinze
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 22/07/2026
- Activiteit
- Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 46711)
Drive (BV) is sinds 2007 gevestigd in Deinze en actief in: groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton). Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 390 828 € en een eigen vermogen van 656 217 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 61,4 %, boven de mediaan van de sector (35,3 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Drive
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Thierry Schu Groothandel in motorvoertuigen Luik · balans € 1,08 mln
- Esente Groothandel in motorvoertuigen Putte · balans 945 951 €
- General Development Groothandel in motorvoertuigen Elsene · balans 920 098 €
- OGH Groothandel in motorvoertuigen Grâce-Hollogne · balans € 1,04 mln
- LEF Consulting Groothandel in motorvoertuigen Hemiksem · balans € 2,18 mln
- CK Cars Groothandel in motorvoertuigen Sint-Niklaas · balans 54 844 €
- D&K Equipment Groothandel in motorvoertuigen Hulshout · balans 783 147 €
- Canbe Consulting Groothandel in motorvoertuigen Overijse · balans 476 799 €
Veelgestelde vragen over Drive
Wat is de omzet van Drive?
Drive legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Drive?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0890740508 voor Drive, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0890.740.508.
Waar is de zetel van Drive?
Volgens het KBO-register is de zetel van Drive gevestigd in 9800 Deinze.
Wat is het eigen vermogen van Drive?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Drive 656 217 €, een solvabiliteit van 61,4 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Drive?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Drive. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Drive
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →