Aultmore NV
De score van Aultmore verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +229 % Totaal activa -31 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Aultmore
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 157 549 € | ||||
| Eigen vermogen | 257 156 € | ||||
| Liquide middelen | 96 572 € | ||||
| Totaal activa | 912 677 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 01/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 25/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 25/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 26/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 01/07/2022
Financiële analyse van Aultmore
- Solvabiliteit28,2 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Aultmore
Publicaties van Aultmore in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0888.480.111
- Btw-nummer
- BE0888480111
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0888480111 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 03/04/2007
- Zetel
- 9230 Wetteren
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 01/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Aultmore (NV) is sinds 2007 gevestigd in Wetteren en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 157 549 € en een eigen vermogen van 257 156 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 28,2 %, onder de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Aultmore
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- King Gustave Activiteiten van holdings Ottignies-Louvain-la-Neuve · balans 912 561 €
- Padiva Vastgoed Ontwikkeling van bouwprojecten Middelkerke · balans 912 851 €
- Prosper Participations Detailhandel in uurwerken en sieraden Brussel · balans € 1,22 mln
- ROJA Activiteiten van holdings Morlanwelz · balans 913 124 €
- Wodebo Activiteiten van medisch specialisten Sint-Niklaas · balans 913 144 €
- Gimofi Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Ukkel · balans 913 384 €
- Compagnie Belgo-Minière DE Foresterie Activiteiten van holdings Kasteelbrakel · balans 913 571 €
Veelgestelde vragen over Aultmore
Wat is de omzet van Aultmore?
Aultmore legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Aultmore?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0888480111 voor Aultmore, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0888.480.111.
Waar is de zetel van Aultmore?
Volgens het KBO-register is de zetel van Aultmore gevestigd in 9230 Wetteren.
Wat is het eigen vermogen van Aultmore?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Aultmore 257 156 €, een solvabiliteit van 28,2 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Aultmore?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Aultmore. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Aultmore
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →