E2Goal BV
De score van E2Goal verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +3 % Totaal activa +6 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van E2Goal
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 112 790 € | ||||
| Eigen vermogen | 512 652 € | ||||
| Liquide middelen | 210 301 € | ||||
| EBITDA | 115 522 € | ||||
| Totaal activa | 532 546 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 14/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 15/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 27/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 03/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 06/07/2022
Financiële analyse van E2Goal
- Solvabiliteit96,3 %mediaan van de sector: 58,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van E2Goal
Publicaties van E2Goal in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0886.148.151
- Btw-nummer
- BE0886148151
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0886148151 · vastgesteld op 15/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 05/01/2007
- Zetel
- 2930 Brasschaat
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 14/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
E2Goal (BV) is sinds 2007 gevestigd in Brasschaat en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 112 790 € en een eigen vermogen van 512 652 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 96,3 %, boven de mediaan van de sector (58,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als E2Goal
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Siereveld Safety Solutions2980 Zoersel
- Beyond Z2950 Kapellen
- Dimitri Leemans2550 Kontich
- Consulting Group S2320 Hoogstraten
- DE VOS2540 Hove
- BY Consult2230 Herselt
- SMC2950 Kapellen
- LG Solutions2800 Mechelen
Veelgestelde vragen over E2Goal
Wat is de omzet van E2Goal?
E2Goal legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van E2Goal?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0886148151 voor E2Goal, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0886.148.151.
Waar is de zetel van E2Goal?
Volgens het KBO-register is de zetel van E2Goal gevestigd in 2930 Brasschaat.
Wat is het eigen vermogen van E2Goal?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van E2Goal 512 652 €, een solvabiliteit van 96,3 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van E2Goal?
Het register telt 1 actieve mandaten bij E2Goal. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van E2Goal
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →