Dermacure BV
0,8 VTEDe score van Dermacure verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -20 % Totaal activa -29 % Personeelsbestand (gem. VTE) 0 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Dermacure
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 22 681 € | ||||
| Eigen vermogen | 169 104 € | ||||
| Liquide middelen | 871 € | ||||
| EBITDA | 96 543 € | ||||
| Totaal activa | 421 000 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 24/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 27/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 28/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 28/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 27/06/2022
Financiële analyse van Dermacure
- Solvabiliteit40,2 %mediaan van de sector: 72,2 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Dermacure
Publicaties van Dermacure in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0884.699.683
- Btw-nummer
- BE0884699683
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0884699683 · vastgesteld op 02/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 02/11/2006
- Zetel
- 2930 Brasschaat
- Grootte
- Zeer klein · 0,8 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 24/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86220)
Dermacure (BV) is sinds 2006 gevestigd in Brasschaat en actief in: activiteiten van medisch specialisten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 22 681 € en een eigen vermogen van 169 104 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 0,8 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 40,2 %, onder de mediaan van de sector (72,2 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Dermacure
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Dokter Johan Hellinckx, Pediater Activiteiten van medisch specialisten Brasschaat · balans 421 019 €
- Société médicale du Docteur Christiane REGNIER Activiteiten van medisch specialisten Bastogne · balans 419 716 €
- Pingitore Julien Activiteiten van medisch specialisten Aat · balans 420 696 €
- Dr. David Strybol Activiteiten van medisch specialisten Landen · balans 420 654 €
- Dr. Koen Geldof Activiteiten van medisch specialisten Blankenberge · balans 420 619 €
- Gynaecologie Lokeren Activiteiten van medisch specialisten Lokeren · balans 421 395 €
- Andrew CARLIN - Sophie DECHENE Activiteiten van medisch specialisten Genepiën · balans 420 372 €
- Dr. Dirk Peeters Activiteiten van medisch specialisten Kapellen · balans 420 286 €
Veelgestelde vragen over Dermacure
Wat is de omzet van Dermacure?
Dermacure legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Dermacure?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0884699683 voor Dermacure, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0884.699.683.
Waar is de zetel van Dermacure?
Volgens het KBO-register is de zetel van Dermacure gevestigd in 2930 Brasschaat.
Wat is het eigen vermogen van Dermacure?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Dermacure 169 104 €, een solvabiliteit van 40,2 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Dermacure?
Gemiddeld 0,8 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Dermacure?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Dermacure. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Dermacure
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →