Steeze BV
De score van Steeze verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +121 % Totaal activa +67 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Steeze
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 135 710 € | ||||
| Eigen vermogen | 658 165 € | ||||
| Liquide middelen | 103 086 € | ||||
| EBITDA | 202 344 € | ||||
| Totaal activa | 784 343 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 06/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 30/04/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 28/04/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2022neergelegd op 25/04/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2021neergelegd op 03/05/2022
Financiële analyse van Steeze
- Solvabiliteit83,9 %mediaan van de sector: 56,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Steeze
Publicaties van Steeze in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0884.325.046
- Btw-nummer
- BE0884325046
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0884325046 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 17/10/2006
- Zetel
- 2260 Westerlo
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 06/05/2026
- Activiteit
- Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants (NACE 69201)
Steeze (BV) is sinds 2006 gevestigd in Westerlo en actief in: activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 135 710 € en een eigen vermogen van 658 165 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 83,9 %, boven de mediaan van de sector (56,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Steeze
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Holemans & Partners Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Herentals · balans 784 050 €
- Accountantskantoor Jirka Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Westerlo · balans 784 804 €
- Fiscaal Accountancy Kantoor Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Scherpenheuvel-Zichem · balans 783 380 €
- Acofi Herselt Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Herselt · balans 787 775 €
- Cumulis Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Oud-Heverlee · balans 787 558 €
- Acc Consulting Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Gingelom · balans 784 210 €
- HVCO Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Antwerpen · balans 784 028 €
- DEBROUX et ASSOCIES W Activiteiten van accountants, boekhouders, auditoren en belastingconsulenten Waterloo · balans 783 885 €
Veelgestelde vragen over Steeze
Wat is de omzet van Steeze?
Steeze legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Steeze?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0884325046 voor Steeze, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0884.325.046.
Waar is de zetel van Steeze?
Volgens het KBO-register is de zetel van Steeze gevestigd in 2260 Westerlo.
Wat is het eigen vermogen van Steeze?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Steeze 658 165 €, een solvabiliteit van 83,9 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Steeze?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Steeze. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Steeze
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →