Tapramo
De score van Tapramo verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -75 % Totaal activa -61 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Tapramo
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −260 248 € | ||||
| Eigen vermogen | 841 521 € | ||||
| Liquide middelen | 1 386 € | ||||
| Totaal activa | € 1,30 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2025neergelegd op 29/01/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2024neergelegd op 31/01/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2023neergelegd op 31/01/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2022neergelegd op 31/01/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2021neergelegd op 31/01/2022
Financiële analyse van Tapramo
- Solvabiliteit64,8 %mediaan van de sector: 53,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Tapramo
Publicaties van Tapramo in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0881.068.222
- Btw-nummer
- BE0881068222
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 07/11/2026 · Controleren
- Oprichting
- 03/05/2006
- Zetel
- 2323 Hoogstraten
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/01/2026
- Activiteit
- Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz (NACE 7010001)
Tapramo is sinds 2006 gevestigd in Hoogstraten en actief in: managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 260 248 € en een eigen vermogen van 841 521 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 64,8 %, boven de mediaan van de sector (53,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Tapramo
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- CNC Holding Boom · balans € 1,30 mln
- Mieso Vermogensbeheer Oudenaarde · balans € 1,30 mln
- Capco Belgium Activiteiten van holdings Machelen (Brab.) · balans € 1,30 mln
- High Five Next Day Smart Living Activiteiten van holdings Elsene · balans € 1,30 mln
- VER Liefden Handel in eigen onroerend goed Knokke-Heist · balans € 1,30 mln
- KJL Invest Activiteiten van holdings Büllingen · balans € 1,30 mln
- LPC Vermogensbeheer Hamont-Achel · balans € 1,30 mln
- D Aora Activiteiten van holdings Estaimpuis · balans € 1,30 mln
Veelgestelde vragen over Tapramo
Wat is de omzet van Tapramo?
Tapramo legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Tapramo?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0881068222 voor Tapramo, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0881.068.222.
Waar is de zetel van Tapramo?
Volgens het KBO-register is de zetel van Tapramo gevestigd in 2323 Hoogstraten.
Wat is het eigen vermogen van Tapramo?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Tapramo 841 521 €, een solvabiliteit van 64,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Tapramo?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Tapramo. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Tapramo
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →