Heat Control BV
3,0 VTEDe score van Heat Control verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen +63 % Totaal activa +21 % Personeelsbestand (gem. VTE) +58 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Heat Control
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 166 893 € | ||||
| Eigen vermogen | 767 700 € | ||||
| Liquide middelen | 161 627 € | ||||
| EBITDA | 331 253 € | ||||
| Totaal activa | € 1,24 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 19/11/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 07/10/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 09/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 31/08/2021
Financiële analyse van Heat Control
- Solvabiliteit61,8 %mediaan van de sector: 45,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Heat Control
Publicaties van Heat Control in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0880.604.107
- Btw-nummer
- BE0880604107
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0880604107 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 03/04/2006
- Zetel
- 2880 Bornem
- Grootte
- Zeer klein · 3,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 19/11/2025
- Activiteit
- Groothandel in andere machines en werktuigen, n.e.g. (NACE 46649)
Heat Control (BV) is sinds 2006 gevestigd in Bornem en actief in: groothandel in andere machines en werktuigen, n.e.g.. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 166 893 € en een eigen vermogen van 767 700 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 3,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 61,8 %, boven de mediaan van de sector (45,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Heat Control
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Irix Group Handelsbemiddeling in de groothandel in meubelen, huishoudelijke artikelen en ijzerwaren Willebroek · balans € 1,13 mln
- GLT-Lastechniek Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Wingene · balans € 1,01 mln
- JT Tegeldepot Groothandel in hout, bouwmaterialen en sanitair Schelle · balans 210 825 €
- Balvinox Groothandel in andere machines en werktuigen Perwijs · balans € 1,49 mln
- Paulus Stuart Groothandel in andere machines en werktuigen Anderlecht · balans 829 635 €
- Bezemer Coatings Groothandel in andere machines en werktuigen Antwerpen · balans € 1,97 mln
- Diatool Groothandel in gereedschapswerktuigen Turnhout · balans € 1,08 mln
- Weber Security Groothandel in andere machines en werktuigen Wommelgem · balans € 1,06 mln
Veelgestelde vragen over Heat Control
Wat is de omzet van Heat Control?
Heat Control legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van Heat Control?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0880604107 voor Heat Control, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0880.604.107.
Waar is de zetel van Heat Control?
Volgens het KBO-register is de zetel van Heat Control gevestigd in 2880 Bornem.
Wat is het eigen vermogen van Heat Control?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Heat Control 767 700 €, een solvabiliteit van 61,8 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Heat Control?
Gemiddeld 3,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2024.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Heat Control?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Heat Control. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Heat Control
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →