Marma Logistics BV

27,9 VTE
Ondernemingsnummer (KBO) 0878.987.670 · Btw BE0878987670
3300 Tienen
actief in Goederenvervoer over de weg (NACE 49410)
actief sinds 20/01/2006 (≈ 20 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van Marma Logistics verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV Klein · 27,9 VTE sinds 2006
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat58 916 €
Eigen vermogen€ 1,73 mln
Liquide middelen114 832 €
EBITDA614 683 €
Totaal activa€ 7,00 mln
Personeelsbestand (gem. VTE)27,9
Solvabiliteit24,7 %
De streep toont de sectormediaan: 41,0 % (4402 bedrijven).

Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -4 % Totaal activa -16 % Personeelsbestand (gem. VTE) +53 %

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van Marma Logistics

20252024202320222021
Nettoresultaat58 916 €
Eigen vermogen€ 1,73 mln
Liquide middelen114 832 €
EBITDA614 683 €
Totaal activa€ 7,00 mln

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 29/06/2026
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 07/07/2025
  • Boekjaar afgesloten op 30/06/2023neergelegd op 30/12/2023
  • Boekjaar afgesloten op 30/06/2022neergelegd op 16/01/2023
  • Boekjaar afgesloten op 30/06/2021neergelegd op 17/12/2021

Financiële analyse van Marma Logistics

Bestuur en controle van Marma Logistics

4 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van Marma Logistics →

Publicaties van Marma Logistics in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0878.987.670
Btw-nummer
BE0878987670
Peppol
Ingeschreven · 0208:0878987670 · vastgesteld op 06/11/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
20/01/2006
Zetel
3300 Tienen
Grootte
Klein · 27,9 VTE
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 29/06/2026
Activiteit
Goederenvervoer over de weg (NACE 49410)

Marma Logistics (BV) is sinds 2006 gevestigd in Tienen en actief in: goederenvervoer over de weg. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 58 916 € en een eigen vermogen van € 1,73 mln; de omzet is niet gepubliceerd. Met 27,9 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 24,7 %, onder de mediaan van de sector (41,0 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Marma Logistics

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over Marma Logistics

Wat is de omzet van Marma Logistics?

Marma Logistics legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van Marma Logistics?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0878987670 voor Marma Logistics, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0878.987.670.

Waar is de zetel van Marma Logistics?

Volgens het KBO-register is de zetel van Marma Logistics gevestigd in 3300 Tienen.

Wat is het eigen vermogen van Marma Logistics?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Marma Logistics 1 731 406 €, een solvabiliteit van 24,7 % van het balanstotaal.

Hoeveel werknemers heeft Marma Logistics?

Gemiddeld 27,9 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Marma Logistics?

Het register telt 4 actieve mandaten bij Marma Logistics. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Marma Logistics

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 10/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie