E.V.N. Pharma BV
2,3 VTEDe score van E.V.N. Pharma verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +71 % Totaal activa +59 % Personeelsbestand (gem. VTE) +10 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van E.V.N. Pharma
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 238 519 € | ||||
| Eigen vermogen | € 1,09 mln | ||||
| Liquide middelen | 166 717 € | ||||
| EBITDA | 196 293 € | ||||
| Totaal activa | € 3,28 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 22/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 02/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 18/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 01/08/2022
Financiële analyse van E.V.N. Pharma
- Solvabiliteit33,3 %mediaan van de sector: 44,2 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van E.V.N. Pharma
Publicaties van E.V.N. Pharma in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0871.125.128
- Btw-nummer
- BE0871125128
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0871125128 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 11/01/2005
- Zetel
- 1850 Grimbergen
- Grootte
- Zeer klein · 2,3 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 22/07/2026
- Activiteit
- Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47730)
E.V.N. Pharma (BV) is sinds 2005 gevestigd in Grimbergen en actief in: detailhandel in farmaceutische producten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 238 519 € en een eigen vermogen van € 1,09 mln; de omzet is niet gepubliceerd. Met 2,3 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 33,3 %, onder de mediaan van de sector (44,2 %).
Vergelijkbare vennootschappen als E.V.N. Pharma
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Pharmacie DE Neef - Duez Detailhandel in farmaceutische producten Bergen · balans 181 026 €
- GDK Farma Detailhandel in farmaceutische producten Grimbergen · balans € 3,07 mln
- Xpharma Detailhandel in farmaceutische producten Puurs-Sint-Amands · balans € 3,07 mln
- Extra-Pharma Detailhandel in farmaceutische producten Kapellen · balans € 3,06 mln
- Unifarma Detailhandel in farmaceutische producten Kortrijk · balans € 3,56 mln
- VAN Nuffel - DE Vriendt Detailhandel in farmaceutische producten Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht · balans € 2,84 mln
- Crossver Detailhandel in farmaceutische producten Wielsbeke · balans € 3,78 mln
- Apotheek Devriese Detailhandel in farmaceutische producten Torhout · balans € 3,84 mln
Veelgestelde vragen over E.V.N. Pharma
Wat is de omzet van E.V.N. Pharma?
E.V.N. Pharma legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van E.V.N. Pharma?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0871125128 voor E.V.N. Pharma, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0871.125.128.
Waar is de zetel van E.V.N. Pharma?
Volgens het KBO-register is de zetel van E.V.N. Pharma gevestigd in 1850 Grimbergen.
Wat is het eigen vermogen van E.V.N. Pharma?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van E.V.N. Pharma 1 091 395 €, een solvabiliteit van 33,3 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft E.V.N. Pharma?
Gemiddeld 2,3 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van E.V.N. Pharma?
Het register telt 2 actieve mandaten bij E.V.N. Pharma. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van E.V.N. Pharma
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →