SARM BV
Opening faillissement 7,8 VTEDe score van SARM verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2022
Evolutie 2019 → 2022: Totaal activa +23 % Personeelsbestand (gem. VTE) +73 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 7 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van SARM
| 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −43 984 € | ||||
| Eigen vermogen | −146 049 € | ||||
| Liquide middelen | 18 609 € | ||||
| EBITDA | 59 124 € | ||||
| Totaal activa | 206 520 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 29/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 24/06/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 20/08/2021
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2019neergelegd op 28/08/2020
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2018neergelegd op 27/06/2019
Financiële analyse van SARM
- Solvabiliteit-70,7 %mediaan van de sector: 27,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van SARM
Publicaties van SARM in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0870.077.924
- Btw-nummer
- BE0870077924
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 04/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 19/11/2004
- Zetel
- 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Grootte
- Zeer klein · 7,8 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2022 · neergelegd op 29/09/2023
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111)
SARM (BV) is sinds 2004 gevestigd in Sint-Lambrechts-Woluwe en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Voor boekjaar 2022 rapporteert ze een verlies van 43 984 € en een eigen vermogen van −146 049 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 7,8 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt -70,7 %, onder de mediaan van de sector (27,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als SARM
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Le Zinneke Activiteiten van restaurants Schaarbeek · balans 205 311 €
- Heuvan Activiteiten van restaurants Mol · balans 206 549 €
- BC Resto Concept Activiteiten van restaurants Luik · balans 206 552 €
- Continental 15 Activiteiten van restaurants Antwerpen · balans 206 378 €
- MARA Activiteiten van restaurants Mechelen · balans 206 881 €
- Mvhab Activiteiten van restaurants Hasselt · balans 205 927 €
- Surround Activiteiten van restaurants Graven · balans 207 135 €
- L'Intuition Activiteiten van restaurants La Louvière · balans 207 190 €
Veelgestelde vragen over SARM
Wat is de omzet van SARM?
SARM legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2022.
Wat is het btw-nummer van SARM?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0870077924 voor SARM, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0870.077.924.
Waar is de zetel van SARM?
Volgens het KBO-register is de zetel van SARM gevestigd in 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe.
Wat is het eigen vermogen van SARM?
Bij de afsluiting van boekjaar 2022 bedraagt het eigen vermogen van SARM -146 049 €, een solvabiliteit van -70,7 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft SARM?
Gemiddeld 7,8 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2022.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van SARM?
Het register telt 3 actieve mandaten bij SARM. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van SARM
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →