Green Security BVBA

Opening faillissement 5,1 VTE
Ondernemingsnummer (KBO) 0866.128.044 · Btw BE0866128044
1160 Oudergem
actief in Houden van toezicht, bewaking en andere activiteiten ter bescherming van personen of eigendommen : lijfwachten, straatpatrouilles, bewaking van woningen, kantoren, fabrieken, bouwterreinen, enz (NACE 8001001)
actief sinds 02/07/2004 (≈ 22 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van Green Security verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BVBA Zeer klein · 5,1 VTE sinds 2004
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2019

Nettoresultaat84 390 €
Eigen vermogen169 597 €
Liquide middelen95 029 €
Totaal activa357 943 €
Personeelsbestand (gem. VTE)5,1
Solvabiliteit47,4 %
De streep toont de sectormediaan: 26,3 % (44 bedrijven).

Evolutie 2016 → 2019: Eigen vermogen +85 % Totaal activa +234 % Personeelsbestand (gem. VTE) +920 %

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van Green Security

2019201820172016
Nettoresultaat84 390 €
Eigen vermogen169 597 €
Liquide middelen95 029 €
Totaal activa357 943 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2019neergelegd op 11/03/2021
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2018neergelegd op 11/03/2021
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2017neergelegd op 21/08/2018
  • Boekjaar afgesloten op 30/06/2016neergelegd op 23/12/2016

Financiële analyse van Green Security

Bestuur en controle van Green Security

2 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van Green Security →

Publicaties van Green Security in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0866.128.044
Btw-nummer
BE0866128044
Peppol
Niet gevonden op Peppol op 05/11/2026 · Controleren
Rechtsvorm
BVBA
Oprichting
02/07/2004
Zetel
1160 Oudergem
Grootte
Zeer klein · 5,1 VTE
Laatste jaarrekening
2019 · neergelegd op 11/03/2021
Activiteit
Houden van toezicht, bewaking en andere activiteiten ter bescherming van personen of eigendommen : lijfwachten, straatpatrouilles, bewaking van woningen, kantoren, fabrieken, bouwterreinen, enz (NACE 8001001)

Green Security (BVBA) is sinds 2004 gevestigd in Oudergem en actief in: houden van toezicht, bewaking en andere activiteiten ter bescherming van personen of eigendommen : lijfwachten, straatpatrouilles, bewaking van woningen, kantoren, fabrieken, bouwterreinen, enz. Voor boekjaar 2019 rapporteert ze een winst van 84 390 € en een eigen vermogen van 169 597 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 5,1 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 47,4 %, boven de mediaan van de sector (26,3 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Green Security

Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.

Veelgestelde vragen over Green Security

Wat is de omzet van Green Security?

Green Security legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2019.

Wat is het btw-nummer van Green Security?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0866128044 voor Green Security, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0866.128.044.

Waar is de zetel van Green Security?

Volgens het KBO-register is de zetel van Green Security gevestigd in 1160 Oudergem.

Wat is het eigen vermogen van Green Security?

Bij de afsluiting van boekjaar 2019 bedraagt het eigen vermogen van Green Security 169 597 €, een solvabiliteit van 47,4 % van het balanstotaal.

Hoeveel werknemers heeft Green Security?

Gemiddeld 5,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2019.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Green Security?

Het register telt 2 actieve mandaten bij Green Security. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Green Security

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 10/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie