V2I NV
13,5 VTEDe score van V2I verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +97 % Totaal activa +16 % Personeelsbestand (gem. VTE) +5 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van V2I
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 814 477 € | ||||
| Eigen vermogen | € 3,40 mln | ||||
| Liquide middelen | € 1,72 mln | ||||
| EBITDA | € 1,18 mln | ||||
| Totaal activa | € 5,75 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 31/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 28/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 27/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 17/10/2022
Financiële analyse van V2I
- Solvabiliteit59,2 %mediaan van de sector: 49,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van V2I
Publicaties van V2I in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0863.692.354
- Btw-nummer
- BE0863692354
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0863692354 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 25/02/2004
- Zetel
- 4031 Luik
- Grootte
- Klein · 13,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71121)
V2I (NV) is sinds 2004 gevestigd in Luik en actief in: activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 814 477 € en een eigen vermogen van € 3,40 mln; de omzet is niet gepubliceerd. Met 13,5 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 59,2 %, boven de mediaan van de sector (49,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als V2I
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Labo LRL Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Herstal · balans € 2,35 mln
- Eliosys Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Luik · balans € 1,18 mln
- Terra Engineering & Consultancy Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Zelzate · balans € 5,75 mln
- Plastic Omnium New Energies Genk Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Genk · balans € 13,0 mln
- Normec Planning Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Antwerpen · balans € 4,46 mln
- Certinergie Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Verlaine · balans € 4,38 mln
- Safety & Maintenance Company Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Ham · balans € 5,70 mln
- Lloyd’s Register Maritiem België Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs Antwerpen · balans € 3,73 mln
Veelgestelde vragen over V2I
Wat is de omzet van V2I?
V2I legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van V2I?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0863692354 voor V2I, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0863.692.354.
Waar is de zetel van V2I?
Volgens het KBO-register is de zetel van V2I gevestigd in 4031 Luik.
Wat is het eigen vermogen van V2I?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van V2I 3 404 143 €, een solvabiliteit van 59,2 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft V2I?
Gemiddeld 13,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van V2I?
Het register telt 4 actieve mandaten bij V2I. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van V2I
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →