Notre Blanche BV
19,6 VTEDe score van Notre Blanche verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +2767 % Totaal activa +56 % Personeelsbestand (gem. VTE) +17 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Notre Blanche
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 253 956 € | ||||
| Eigen vermogen | 586 493 € | ||||
| Liquide middelen | 732 141 € | ||||
| EBITDA | 402 275 € | ||||
| Totaal activa | € 1,10 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 23/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 23/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 24/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 26/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 20/06/2022
Financiële analyse van Notre Blanche
- Solvabiliteit53,5 %mediaan van de sector: 32,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Notre Blanche
Publicaties van Notre Blanche in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0863.380.964
- Btw-nummer
- BE0863380964
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0863380964 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 12/02/2004
- Zetel
- 9100 Sint-Niklaas
- Grootte
- Klein · 19,6 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 23/06/2026
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111)
Notre Blanche (BV) is sinds 2004 gevestigd in Sint-Niklaas en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 253 956 € en een eigen vermogen van 586 493 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 19,6 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 53,5 %, boven de mediaan van de sector (32,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Notre Blanche
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Batteliek Activiteiten van restaurants Mechelen · balans 232 468 €
- Het Brouwershof Activiteiten van restaurants Haacht · balans 81 866 €
- Ambar Activiteiten van restaurants Lochristi · balans € 1,10 mln
- Herberg 'T Molenhuis Activiteiten van restaurants Anzegem · balans € 1,10 mln
- IL Forno Activiteiten van restaurants Zandhoven · balans € 1,12 mln
- Lausti Activiteiten van restaurants Anzegem · balans € 1,06 mln
- Charbel ET Asli Activiteiten van restaurants Ottignies-Louvain-la-Neuve · balans € 1,14 mln
- L. A. Activiteiten van restaurants Sambreville · balans € 1,05 mln
Veelgestelde vragen over Notre Blanche
Wat is de omzet van Notre Blanche?
Notre Blanche legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Notre Blanche?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0863380964 voor Notre Blanche, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0863.380.964.
Waar is de zetel van Notre Blanche?
Volgens het KBO-register is de zetel van Notre Blanche gevestigd in 9100 Sint-Niklaas.
Wat is het eigen vermogen van Notre Blanche?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Notre Blanche 586 493 €, een solvabiliteit van 53,5 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Notre Blanche?
Gemiddeld 19,6 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Notre Blanche?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Notre Blanche. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Notre Blanche
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →