B-2018 BVBA
Opening faillissementDe score van B-2018 verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2023
Evolutie 2020 → 2023: Eigen vermogen -13 % Totaal activa -15 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van B-2018
| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −3 591 € | ||||
| Eigen vermogen | 207 566 € | ||||
| Liquide middelen | 1 019 € | ||||
| Totaal activa | 218 184 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2023neergelegd op 31/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2022neergelegd op 05/12/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2021neergelegd op 15/12/2021
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2020neergelegd op 15/12/2021
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2019neergelegd op 30/11/2019
Financiële analyse van B-2018
- Solvabiliteit95,1 %mediaan van de sector: 48,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van B-2018
Publicaties van B-2018 in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0860.405.638
- Btw-nummer
- BE0860405638
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 08/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 09/09/2003
- Zetel
- 2610 Antwerpen
- Laatste jaarrekening
- 2023 · neergelegd op 31/10/2023
- Activiteit
- Groothandel in bloemen en planten (NACE 46220)
B-2018 (BVBA) is sinds 2003 gevestigd in Antwerpen en actief in: groothandel in bloemen en planten. Voor boekjaar 2023 rapporteert ze een verlies van 3 591 € en een eigen vermogen van 207 566 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 95,1 %, boven de mediaan van de sector (48,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als B-2018
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- PDF 2 Invest Activiteiten van hoofdkantoren Waregem · balans 218 399 €
- BJPC Activiteiten van holdings Fleurus · balans 217 947 €
- Mertens Bouwmij Holding Activiteiten van holdings Wuustwezel · balans 218 493 €
- Colobus Activiteiten van hoofdkantoren Wommelgem · balans 218 526 €
- Tunc Groothandel in dranken Antwerpen · balans 217 828 €
- JDR Engineering Activiteiten van holdings Estaimpuis · balans 246 055 €
- Aesculapos Activiteiten van holdings Brugge · balans 218 865 €
- Annasa Invest Activiteiten van holdings Anderlecht · balans 217 476 €
Veelgestelde vragen over B-2018
Wat is de omzet van B-2018?
B-2018 legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2023.
Wat is het btw-nummer van B-2018?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0860405638 voor B-2018, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0860.405.638.
Waar is de zetel van B-2018?
Volgens het KBO-register is de zetel van B-2018 gevestigd in 2610 Antwerpen.
Wat is het eigen vermogen van B-2018?
Bij de afsluiting van boekjaar 2023 bedraagt het eigen vermogen van B-2018 207 566 €, een solvabiliteit van 95,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van B-2018?
Het register telt 3 actieve mandaten bij B-2018. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van B-2018
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →