L & M Engineering BV
9,5 VTEDe score van L & M Engineering verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet -36 % Totaal activa 0 % Personeelsbestand (gem. VTE) -41 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van L & M Engineering
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 504 931 € | ||||
| Nettoresultaat | −62 490 € | ||||
| Eigen vermogen | −149 724 € | ||||
| Liquide middelen | 6 602 € | ||||
| EBITDA | −51 594 € | ||||
| Totaal activa | 243 148 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 28/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 24/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 25/08/2022
Financiële analyse van L & M Engineering
- Solvabiliteit-61,6 %mediaan van de sector: 42,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van L & M Engineering
Publicaties van L & M Engineering in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0859.737.229
- Btw-nummer
- BE0859737229
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0859737229 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 23/07/2003
- Zetel
- 7070 Le Roeulx
- Grootte
- Zeer klein · 9,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/08/2026
- Activiteit
- Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43211)
L & M Engineering (BV) is sinds 2003 gevestigd in Le Roeulx en actief in: algemene elektrotechnische installatiewerken. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 504 931 €, een verlies van 62 490 € en een eigen vermogen van −149 724 €. Met 9,5 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt -61,6 %, onder de mediaan van de sector (42,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als L & M Engineering
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Dynotech Elektrische installatie 's-Gravenbrakel · balans 184 913 €
- Nyselec Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur Ciney · balans 150 674 €
- Gautielec Elektrische installatie Jurbeke · balans 87 970 €
- VP Elec Elektrische installatie Ham-sur-Heure-Nalinnes · balans € 1,17 mln
- J.M.Delsaux Elektrische installatie Fontaine-l'Évêque · balans 913 915 €
- Q-Power Elektrische installatie Eigenbrakel · balans 189 173 €
- Gomes Electricite Elektrische installatie Libramont-Chevigny · balans 243 347 €
- ABC EXP Elektrische installatie Namen · balans 308 297 €
Veelgestelde vragen over L & M Engineering
Wat is de omzet van L & M Engineering?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van L & M Engineering 504 931 €.
Wat is het btw-nummer van L & M Engineering?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0859737229 voor L & M Engineering, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0859.737.229.
Waar is de zetel van L & M Engineering?
Volgens het KBO-register is de zetel van L & M Engineering gevestigd in 7070 Le Roeulx.
Wat is het eigen vermogen van L & M Engineering?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van L & M Engineering -149 724 €, een solvabiliteit van -61,6 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft L & M Engineering?
Gemiddeld 9,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van L & M Engineering?
Het register telt 1 actieve mandaten bij L & M Engineering. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van L & M Engineering
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →