Chefs BV
3,2 VTEDe score van Chefs verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +181 % Totaal activa +8 % Personeelsbestand (gem. VTE) -27 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Chefs
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 58 883 € | ||||
| Eigen vermogen | 135 255 € | ||||
| Liquide middelen | 24 420 € | ||||
| EBITDA | 138 123 € | ||||
| Totaal activa | 215 634 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 29/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 16/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 27/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 30/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/08/2022
Financiële analyse van Chefs
- Solvabiliteit62,7 %mediaan van de sector: 34,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Chefs
Publicaties van Chefs in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0849.339.819
- Btw-nummer
- BE0849339819
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0849339819 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 04/10/2012
- Zetel
- 2500 Lier
- Grootte
- Zeer klein · 3,2 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/07/2026
- Activiteit
- Catering van evenementen (NACE 56210)
Chefs (BV) is sinds 2012 gevestigd in Lier en actief in: catering van evenementen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 58 883 € en een eigen vermogen van 135 255 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 3,2 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 62,7 %, boven de mediaan van de sector (34,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Chefs
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Helegans Catering van evenementen Berlaar · balans 85 949 €
- Klikoog Catering van evenementen Nijlen · balans 257 732 €
- Bocaro Ontwerpen van computerprogramma’s Stekene · balans 276 932 €
- Bytecuisine Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Sint-Pieters-Leeuw · balans 179 346 €
- Cross-Ventus Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Leuven · balans 90 586 €
- Chimeric Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Rotselaar · balans 215 026 €
- Listo Consulting Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Gent · balans 204 948 €
- Abjays Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Antwerpen · balans 161 756 €
Veelgestelde vragen over Chefs
Wat is de omzet van Chefs?
Chefs legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Chefs?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0849339819 voor Chefs, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0849.339.819.
Waar is de zetel van Chefs?
Volgens het KBO-register is de zetel van Chefs gevestigd in 2500 Lier.
Wat is het eigen vermogen van Chefs?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Chefs 135 255 €, een solvabiliteit van 62,7 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Chefs?
Gemiddeld 3,2 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Chefs?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Chefs. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Chefs
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →