Construct 34 BV
0,3 VTEDe score van Construct 34 verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -3 % Totaal activa -3 % Personeelsbestand (gem. VTE) -93 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Construct 34
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 74 311 € | ||||
| Eigen vermogen | 935 570 € | ||||
| Liquide middelen | 104 332 € | ||||
| EBITDA | 170 592 € | ||||
| Totaal activa | € 1,29 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 22/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 22/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 14/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 17/05/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 01/07/2022
Financiële analyse van Construct 34
- Solvabiliteit72,5 %mediaan van de sector: 58,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Construct 34
Publicaties van Construct 34 in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0848.110.887
- Btw-nummer
- BE0848110887
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0848110887 · vastgesteld op 17/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 20/08/2012
- Zetel
- 2260 Westerlo
- Grootte
- Zeer klein · 0,3 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 22/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
Construct 34 (BV) is sinds 2012 gevestigd in Westerlo en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 74 311 € en een eigen vermogen van 935 570 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 0,3 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 72,5 %, boven de mediaan van de sector (58,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Construct 34
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- ICM Engineering Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Messancy · balans € 1,39 mln
- Virya Energy Services Belgium Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Halle · balans € 1,39 mln
- iCARes Consulting Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Rixensart · balans € 1,42 mln
- Coretec Invoicing Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Awans · balans € 1,42 mln
- Codraft Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Wommelgem · balans € 1,13 mln
- AM-Team Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Gent · balans € 1,48 mln
- GMP Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Villers-le-Bouillet · balans € 1,12 mln
- ToMACH ENGINEERING Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Antwerpen · balans € 1,12 mln
Veelgestelde vragen over Construct 34
Wat is de omzet van Construct 34?
Construct 34 legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Construct 34?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0848110887 voor Construct 34, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0848.110.887.
Waar is de zetel van Construct 34?
Volgens het KBO-register is de zetel van Construct 34 gevestigd in 2260 Westerlo.
Wat is het eigen vermogen van Construct 34?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Construct 34 935 570 €, een solvabiliteit van 72,5 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Construct 34?
Gemiddeld 0,3 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Construct 34?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Construct 34. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Construct 34
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →