SRAL
De score van SRAL verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2020
Evolutie 2017 → 2020: Eigen vermogen -73 % Totaal activa -49 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 5 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van SRAL
| 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −261 069 € | ||||
| Eigen vermogen | 141 326 € | ||||
| Liquide middelen | 410 € | ||||
| Totaal activa | 260 410 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 15/07/2021
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2019neergelegd op 13/10/2020
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2018neergelegd op 29/07/2019
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2017neergelegd op 31/07/2018
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2016neergelegd op 28/07/2017
Financiële analyse van SRAL
- Solvabiliteit54,3 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van SRAL
Bestuurders: in de volledige fiche.
Aandeelhouders en deelnemingen van SRAL →Publicaties van SRAL in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0847.628.758
- Btw-nummer
- BE0847628758
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 07/11/2026 · Controleren
- Oprichting
- 25/07/2012
- Zetel
- 83480 puget sur argens
- Laatste jaarrekening
- 2020 · neergelegd op 15/07/2021
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
SRAL is sinds 2012 gevestigd in puget sur argens en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2020 rapporteert ze een verlies van 261 069 € en een eigen vermogen van 141 326 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 54,3 %, onder de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als SRAL
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Immo Rudi Das Activiteiten van holdings Maaseik · balans 260 480 €
- Hardes Activiteiten van holdings Lokeren · balans 260 500 €
- Hancke Greet Activiteiten van holdings Oostkamp · balans 260 257 €
- SD World Activiteiten van holdings Pittem · balans 260 218 €
- Colorado Holding Activiteiten van holdings Houthalen-Helchteren · balans 260 624 €
- AT Holding Activiteiten van holdings Bastogne · balans 260 698 €
- G & F Services Activiteiten van holdings Kortemark · balans 260 113 €
- Scheemaeker Activiteiten van holdings Zuienkerke · balans 260 717 €
Veelgestelde vragen over SRAL
Wat is de omzet van SRAL?
SRAL legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2020.
Wat is het btw-nummer van SRAL?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0847628758 voor SRAL, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0847.628.758.
Waar is de zetel van SRAL?
Volgens het KBO-register is de zetel van SRAL gevestigd in 83480 puget sur argens.
Wat is het eigen vermogen van SRAL?
Bij de afsluiting van boekjaar 2020 bedraagt het eigen vermogen van SRAL 141 326 €, een solvabiliteit van 54,3 % van het balanstotaal.
De volledige fiche van SRAL
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →