Nemaco BV
De score van Nemaco verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +25 % Totaal activa +6 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Nemaco
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 38 442 € | ||||
| Eigen vermogen | 165 860 € | ||||
| Liquide middelen | 34 771 € | ||||
| EBITDA | 9 481 € | ||||
| Totaal activa | 240 309 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 22/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 27/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 06/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 10/06/2022
Financiële analyse van Nemaco
- Solvabiliteit69,0 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Nemaco
Publicaties van Nemaco in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0847.237.986
- Btw-nummer
- BE0847237986
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0847237986 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 04/07/2012
- Zetel
- 2900 Schoten
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Nemaco (BV) is sinds 2012 gevestigd in Schoten en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 38 442 € en een eigen vermogen van 165 860 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 69,0 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Nemaco
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Decoster-Rakels Activiteiten van holdings Maasmechelen · balans 240 643 €
- Niena Activiteiten van holdings Hechtel-Eksel · balans 241 424 €
- Sil Beheer Activiteiten van holdings Hoogstraten · balans 241 425 €
- GS Activiteiten van holdings Torhout · balans 239 110 €
- PVH Management Activiteiten van holdings Mechelen · balans 241 548 €
- Firmitas Activiteiten van holdings Antwerpen · balans 241 616 €
- Acazi Activiteiten van holdings De Panne · balans 238 293 €
- Desmedt Consulting Activiteiten van holdings Gavere · balans 242 687 €
Veelgestelde vragen over Nemaco
Wat is de omzet van Nemaco?
Nemaco legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Nemaco?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0847237986 voor Nemaco, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0847.237.986.
Waar is de zetel van Nemaco?
Volgens het KBO-register is de zetel van Nemaco gevestigd in 2900 Schoten.
Wat is het eigen vermogen van Nemaco?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Nemaco 165 860 €, een solvabiliteit van 69,0 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Nemaco?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Nemaco. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Nemaco
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →