Mandep BVBA
Opening faillissementDe score van Mandep verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2018
Evolutie 2016 → 2018: Totaal activa +263 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Mandep
| 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|
| Omzet | 306 606 € | ||
| Nettoresultaat | 13 776 € | ||
| Eigen vermogen | 14 315 € | ||
| Liquide middelen | 31 882 € | ||
| EBITDA | 20 635 € | ||
| Totaal activa | 160 318 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2018neergelegd op 30/08/2019
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2017neergelegd op 31/10/2018
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2016neergelegd op 27/09/2017
Financiële analyse van Mandep
- Solvabiliteit8,9 %mediaan van de sector: 25,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Mandep
Publicaties van Mandep in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0846.477.131
- Btw-nummer
- BE0846477131
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 03/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 11/06/2012
- Zetel
- 6120 Ham-sur-Heure-Nalinnes
- Laatste jaarrekening
- 2018 · neergelegd op 30/08/2019
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111)
Mandep (BVBA) is sinds 2012 gevestigd in Ham-sur-Heure-Nalinnes en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Voor boekjaar 2018 rapporteert ze een omzet van 306 606 €, een winst van 13 776 € en een eigen vermogen van 14 315 €. De solvabiliteit bedraagt 8,9 %, onder de mediaan van de sector (25,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Mandep
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- SAMI Activiteiten van restaurants Charleroi · balans 160 756 €
- Fast And Pizza Activiteiten van restaurants Erquelinnes · balans 159 503 €
- Hubert & Ludivine Activiteiten van restaurants Gerpinnes · balans 161 340 €
- Ristorante Pescara Activiteiten van restaurants Anderlues · balans 161 792 €
- Verschoren ET Fils Activiteiten van restaurants Erquelinnes · balans 162 202 €
- S.W.N Activiteiten van restaurants Fontaine-l'Évêque · balans 162 274 €
- MON Beau Grill Activiteiten van restaurants Beaumont · balans 162 643 €
- LE Martinet Activiteiten van restaurants Fontaine-l'Évêque · balans 163 042 €
Veelgestelde vragen over Mandep
Wat is de omzet van Mandep?
Volgens de jaarrekening 2018 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Mandep 306 606 €.
Wat is het btw-nummer van Mandep?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0846477131 voor Mandep, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0846.477.131.
Waar is de zetel van Mandep?
Volgens het KBO-register is de zetel van Mandep gevestigd in 6120 Ham-sur-Heure-Nalinnes.
Wat is het eigen vermogen van Mandep?
Bij de afsluiting van boekjaar 2018 bedraagt het eigen vermogen van Mandep 14 315 €, een solvabiliteit van 8,9 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Mandep?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Mandep. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Mandep
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →