Nadaco BV
0,5 VTEDe score van Nadaco verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet +37 % Eigen vermogen +1 % Totaal activa -13 % Personeelsbestand (gem. VTE) 0 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Nadaco
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 810 000 € | ||||
| Nettoresultaat | 26 654 € | ||||
| Eigen vermogen | € 3,62 mln | ||||
| Liquide middelen | 11 890 € | ||||
| EBITDA | 51 744 € | ||||
| Totaal activa | € 7,56 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 25/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 19/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 26/08/2022
Financiële analyse van Nadaco
- Solvabiliteit47,8 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Nadaco
13 actieve bestuurder(s) in het register.
en 7 andere(n)
Aandeelhouders en deelnemingen van Nadaco →Publicaties van Nadaco in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0845.879.293
- Btw-nummer
- BE0845879293
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0845879293 · vastgesteld op 02/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 11/05/2012
- Zetel
- 3980 Tessenderlo-Ham
- Grootte
- Zeer klein · 0,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 25/09/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Nadaco (BV) is sinds 2012 gevestigd in Tessenderlo-Ham en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 810 000 €, een winst van 26 654 € en een eigen vermogen van € 3,62 mln. Met 0,5 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 47,8 %, onder de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Nadaco
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- ARA Holding Activiteiten van holdings Herstal · balans € 7,57 mln
- BlueChem Building Activiteiten van holdings Gent · balans € 7,58 mln
- Vleeswaren Decorte Activiteiten van holdings Ichtegem · balans € 7,60 mln
- Mediascap Activiteiten van holdings Brussel · balans € 7,86 mln
- S&D Holding Activiteiten van holdings Diest · balans € 7,62 mln
- Casa International Beheer Activiteiten van holdings Temse · balans € 7,62 mln
- Interior Invest Activiteiten van holdings Koksijde · balans € 7,50 mln
- Puppis Activiteiten van holdings Roeselare · balans € 7,63 mln
Veelgestelde vragen over Nadaco
Wat is de omzet van Nadaco?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Nadaco 810 000 €.
Wat is het btw-nummer van Nadaco?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0845879293 voor Nadaco, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0845.879.293.
Waar is de zetel van Nadaco?
Volgens het KBO-register is de zetel van Nadaco gevestigd in 3980 Tessenderlo-Ham.
Wat is het eigen vermogen van Nadaco?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Nadaco 3 619 367 €, een solvabiliteit van 47,8 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Nadaco?
Gemiddeld 0,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Nadaco?
Het register telt 13 actieve mandaten bij Nadaco. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Nadaco
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →