Truilingen BVBA
3,2 VTEDe score van Truilingen verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +14 % Totaal activa 0 % Personeelsbestand (gem. VTE) +14 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Truilingen
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 197 201 € | ||||
| Eigen vermogen | 735 965 € | ||||
| Liquide middelen | 507 727 € | ||||
| EBITDA | 389 301 € | ||||
| Totaal activa | € 1,33 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 01/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 01/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 24/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 19/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/06/2022
Financiële analyse van Truilingen
- Solvabiliteit55,5 %mediaan van de sector: 31,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Truilingen
Publicaties van Truilingen in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0844.425.184
- Btw-nummer
- BE0844425184
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0844425184 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 14/03/2012
- Zetel
- 3800 Sint-Truiden
- Grootte
- Zeer klein · 3,2 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 01/07/2026
- Activiteit
- Vervaardiging van groente- en fruitsappen (NACE 10320)
Truilingen (BVBA) is sinds 2012 gevestigd in Sint-Truiden en actief in: vervaardiging van groente- en fruitsappen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 197 201 € en een eigen vermogen van 735 965 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 3,2 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 55,5 %, boven de mediaan van de sector (31,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Truilingen
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Gava Fruits Vervaardiging van cider en andere gefermenteerde vruchtendranken Koksijde · balans 194 394 €
- P.B.I. Fruit Juice Company Vervaardiging van frisdranken en water in flessen Brugge · balans € 153,4 mln
- DE Mobiele Fruitpers Vervaardiging van groente- en fruitsappen Beernem · balans € 1,80 mln
- Verhofruit Vervaardiging van groente- en fruitsappen Lokeren · balans 949 214 €
- Siroperie Delvaux Vervaardiging van groente- en fruitsappen Grâce-Hollogne · balans 880 590 €
- LES Fruits DU Plateau Teelt van pit- en steenvruchten Soumagne · balans € 1,48 mln
- Tobergse Overige verwerking en conservering van groenten en fruit Kortrijk · balans € 2,08 mln
- Bleus Overige verwerking en conservering van groenten en fruit Wellen · balans 589 165 €
Veelgestelde vragen over Truilingen
Wat is de omzet van Truilingen?
Truilingen legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Truilingen?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0844425184 voor Truilingen, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0844.425.184.
Waar is de zetel van Truilingen?
Volgens het KBO-register is de zetel van Truilingen gevestigd in 3800 Sint-Truiden.
Wat is het eigen vermogen van Truilingen?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Truilingen 735 965 €, een solvabiliteit van 55,5 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Truilingen?
Gemiddeld 3,2 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Truilingen?
Het register telt 4 actieve mandaten bij Truilingen. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Truilingen
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →