Elegnav BV
De score van Elegnav verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Totaal activa +15 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Elegnav
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 729 772 € | ||||
| Eigen vermogen | 80 776 € | ||||
| Liquide middelen | 471 419 € | ||||
| EBITDA | € 1,11 mln | ||||
| Totaal activa | € 4,54 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 24/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 03/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 28/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 19/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van Elegnav
- Solvabiliteit1,8 %mediaan van de sector: 23,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Elegnav
Publicaties van Elegnav in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0843.840.513
- Btw-nummer
- BE0843840513
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0843840513 · vastgesteld op 16/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 16/02/2012
- Zetel
- 1853 Grimbergen
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 24/07/2026
- Activiteit
- Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68121)
Elegnav (BV) is sinds 2012 gevestigd in Grimbergen en actief in: ontwikkeling van residentiële bouwprojecten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 729 772 € en een eigen vermogen van 80 776 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 1,8 %, onder de mediaan van de sector (23,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Elegnav
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Convimmo Merchtem · balans € 4,53 mln
- International Education Holding Etterbeek · balans € 4,52 mln
- Bemalo Antwerpen · balans € 4,56 mln
- Simmo II Vervaardiging van metalen deuren en vensters Hoogstraten · balans € 4,56 mln
- Domein van Vorselaar Brussel · balans € 4,51 mln
- Unifin Markt- en opinieonderzoek Dendermonde · balans € 4,50 mln
- Sato Imo Handel in eigen onroerend goed Etterbeek · balans € 4,52 mln
- Bellim Waregem · balans € 4,52 mln
Veelgestelde vragen over Elegnav
Wat is de omzet van Elegnav?
Elegnav legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Elegnav?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0843840513 voor Elegnav, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0843.840.513.
Waar is de zetel van Elegnav?
Volgens het KBO-register is de zetel van Elegnav gevestigd in 1853 Grimbergen.
Wat is het eigen vermogen van Elegnav?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Elegnav 80 776 €, een solvabiliteit van 1,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Elegnav?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Elegnav. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Elegnav
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →