Normas BV
De score van Normas verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +13 % Totaal activa +17 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Normas
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 39 225 € | ||||
| Eigen vermogen | 188 362 € | ||||
| Liquide middelen | 129 652 € | ||||
| EBITDA | 61 158 € | ||||
| Totaal activa | 232 022 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 25/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 27/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 03/09/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 28/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 28/07/2022
Financiële analyse van Normas
- Solvabiliteit81,2 %mediaan van de sector: 60,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Normas
Publicaties van Normas in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0843.140.925
- Btw-nummer
- BE0843140925
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0843140925 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 27/01/2012
- Zetel
- 2640 Mortsel
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 25/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
Normas (BV) is sinds 2012 gevestigd in Mortsel en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 39 225 € en een eigen vermogen van 188 362 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 81,2 %, boven de mediaan van de sector (60,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Normas
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- InvisionIT Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Duffel · balans 232 730 €
- Jorini Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Herentals · balans 951 096 €
- Advance Europe Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Antwerpen · balans 202 727 €
- Scenyx Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Leuven · balans 233 978 €
- Xltag Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Oudergem · balans 234 094 €
- PubSub Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Zoersel · balans 234 262 €
- MS Consulting Plus Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Anderlecht · balans 249 712 €
- Mirsys Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Zandhoven · balans 242 254 €
Veelgestelde vragen over Normas
Wat is de omzet van Normas?
Normas legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Normas?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0843140925 voor Normas, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0843.140.925.
Waar is de zetel van Normas?
Volgens het KBO-register is de zetel van Normas gevestigd in 2640 Mortsel.
Wat is het eigen vermogen van Normas?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Normas 188 362 €, een solvabiliteit van 81,2 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Normas?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Normas. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Normas
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →